Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 09 травня 2023 — Запорізька обласна філармонія
Вівторок
09
травня

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЄВРОПИ!

Цього року 9 травня Україна вперше відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу в статусі країни-кандидата на членство в ЄС. Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Європи.

Запорізька обласна філармонія багато років співпрацює з відомими європейськими діячами культури і мистецтва, диригентами, співаками, музикантами. Пишаємося тісними творчими стосунками з видатними митцями: Девідом Расселом Хьюмом, Вільямом Фонгом (Великобританія), Лешеком Свідзінським, Рамоною Рей, Aлександрою Орловською, Aлександрою Свідзінською, Беатою Вардак, Miхалом Романовським (Польща), Кім Барб’є, Жаном-Марі Леруа, Максимом Зекіні, Фредеріком Пелассі, Клодом Деланглем (Франція), Алессандро Сафіно, Ауреліо Грімальді (Італія) та багатьма іншими.

Наразі численні європейські волонтерські організації щиро допомагають українцям вибороти свободу та захистити територіальну цілісність країни.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з заслуженим працівником культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ вітає друзів із Днем Європи. Дякуємо за підтримку, вона безцінна!

Творімо разом добро заради миру і свободи Європи! Впевнені, що Україна переможе і ми зустрінемося на сцені Запорізької обласної філармонії!

Опубліковано в Новини

Шановна Ганна Володимирівно!

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає Вас із ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Ваша щоденна сумлінна праця – це запорука успішної роботи всього колективу Запорізької обласної філармонії. Головний бухгалтер – почесна й відповідальна посада, яка вимагає високого професіоналізму та самовіддачі. Під Вашим чітким керівництвом бухгалтерія філармонії стала водночас надійною та оперативною, креативною та сучасною. Невичерпна енергія, впевнена життєва позиція, доброзичливість та обізнаність – ті риси характеру, які стали запорукою щирої поваги колег до Вас.

Від усього серця висловлюємо слова вдячності за відданість обраній професії, вагомий внесок у розвиток культури та популяризацію філармонійного мистецтва.

Бажаємо жіночого щастя, родинного благополуччя, щоденного позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і гарних новин, підкорення нових вершин, злагоди й достатку на довгі роки!

Нехай мирне життя буде сповнене любов'ю, увагою, теплом, радістю, підтримкою рідних, щирістю друзів та колег.

За дорученням колективу,                                                   

з повагою

в.о. генерального директора,                              

заслужений працівник

культури України                                          Ірина КОНАРЕВА

м. Запоріжжя

9 травня 2023 року

Опубліковано в Новини