Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 04 травня 2023 — Запорізька обласна філармонія

Шановний Олеже Борисовичу!

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає Вас із Днем народження!

Ваш творчий шлях та багаторічнапраця – це яскравий приклад відданості обраній професії. Разом з колективом академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії Ви даруєте людям свято музики, сприяєте розвитку національного мистецтва та збагаченню культурної спадщини регіону. Ваш професіоналізм як керівника оркестру народних інструментів – це запорука якісного виконання та звучання музичних композицій, що викликає захоплення знавців музичного мистецтва України та зарубіжжя.

Нехай життя буде щедрим на нові досягнення та яскраві перемоги. Хай Ваше серце буде зігріте любов'ю і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословенням. Міцного Вам здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру!

Бажаємо, щоб в добрих починаннях і справах Вас супроводжували успіх і щастя, а вірні друзі та об’єднаний спільною метою високопрофесійний колектив сприяли звершенням в ім’я кращого майбутнього рідного краю та всієї України!

За дорученням колективу                                     

з повагою

в.о. генерального директора,                              

заслужений працівник

культури України                                          ІРИНА КОНАРЕВА

м.Запоріжжя

04 травня 2023 року

Опубліковано в Новини