Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 02 травня 2023 — Запорізька обласна філармонія

Запорізька обласна філармонія веде активну концертну та волонтерську діяльність, підіймає патріотичний дух і дарує глядачам позитивні емоції. Поряд з цим, працівники філармонії всіляко підтримують воїнів ЗСУ: шиють Державні Прапори України, виготовляють окопні свічки, плетуть маскувальні сітки, які передають на фронт, та підтримують переселенців.

Нещодавно, один із прапорів повернувся до філармонії. Цей безцінний подарунок із передової від бійців 23 ОМБР презентували філармонії військові волонтери. На прапорі воїни-захисники залишили автографи, щирі вітання і побажання. Разом із теплими словами мужні воїни передали сильний патріотичний дух та незламну віру у Перемогу. Адже український народ - непереможний! Слава Україні! Слава Героям! Слава нації!

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі із керівником, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою бажає всім миру та злагоди, а нашим захисникам – міцного здоров’я, витримки, вірних бойових побратимів та невтомних янголів-охоронців. Тільки разом до Перемоги!

Опубліковано в Новини