Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 14 травня 2023 — Запорізька обласна філармонія

Гарно і з користю провести час всією родиною у вишуканій мистецькій атмосфері містяни мають змогу, завітавши до Запорізької обласної філармонії. Мистецький проєкт «Філармонія – дітям» продовжує гостинно вітати своїх найменших друзів та їх батьків. До Міжнародного дня сім'ї 14 травня артисти подарували гостям одну з найпопулярніших музичних програм – «Класика – дітям». Програма засяяла новими фарбами завдяки музичному керівникові, лауреату міжнародних конкурсів Оксані Гопці і дуже тепло сприймалася публікою. Під час концерту діти слухали музику відомих композиторів В.А. Моцарта, Й.С. Баха, Ж.Б. Люллі, Е. Гріга, А. Скарлатті та інших, долучилися до інтерактиву, з радістю відповідали на запитання ведучого, дізналися історію створення деяких творів, різновиди вокальних голосів та своєрідність музичних інструментів.

Вокальні та інструментальні номери звучали у виконанні Юлії Якси, Вікторії Шестакової, Аліни Сліти, Миколи Квєткова, Ірини Скляренко (бандура), Марії Іванченко (флейта), Володимира Величко (скрипка), концертмейстери – Світлана Зеленська, Ольга Семенець, Артур Остапчук.

Щоразу відвідуючи філармонію родини з маленькими слухачами насолоджуються мистецтвом, формують правильний музичний смак, розширюють свій кругозір та хоч на деякий час відволікаються від складностей сьогодення.

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість працювати на своєму філармонійному фронті та наближати Перемогу разом!

Опубліковано в Новини
Неділя
14
травня

Вітаємо! З Днем матері!

Вітаємо із Днем матері всіх неньок країни!

Мами – справжні героїні, які все життя на посту. Вони завжди поруч, оберігають своєю любов'ю, дарують ласку, турботу і ніжність.

Матусі – це найсильніші янголи-охоронці. Впевнені, що саме материнські молитви допомагають нині українським синам і донькам боронити країну.

Нехай материнські очі завжди сяють від радості, серце не знає смутку і кожна мати дочекається живим і здоровим своє дитя.

Миру, щастя та злагоди!

 

З великою повагою і вдячність

колектив Запорізької обласної філармонії

на чолі з керівником,

заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою

14 травня 2023 рік

Опубліковано в Новини