Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 12 травня 2023 — Запорізька обласна філармонія

Ім'я видатного віденського композитора Йоганна Штрауса відомо у всьому світі. Його музика особлива і вже не одне століття вона залишається актуальною, продовжуючи підкорювати серця меломанів.

12 травня у Запорізькій обласній філармонії надзвичайно красива музика «Короля вальсів» звучала у виконання віртуозного академічного симфонічного оркестру, диригент – лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Мітнік. «Штраус для мене – нова музична сторінка у творчій біографії як диригента. Готувався творчо, вивчав партитури, за два місяці до концерту переслухав твори Штрауса в різних інтерпретаціях найвідоміших оркестрів світу. Еталоном, зазвичай, вважається «Штраус-оркестр» з Відня. В нашому концерті вирішили асимілювати найкращі здобутки світу та додати власні творчі знахідки. Хотілося подарувати людям свято», – каже диригент Дмитро Мітнік.

І свято вдалося! Прем’єра програми «Штраус – концерт» викликала величезне захоплення у слухачів, адже  музика Йоганна Штрауса підкорює світлом та оптимізмом, дарує відчуття щастя та гармонії. Гості насолоджувалися вишуканими вальсами «Весняні голоси», «Квітучий травень», запальними, чарівними польками «Без турбот», «Тік-так» та знайомими мелодіями з оперет «Летюча миша», «Циганський барон» та інші, що не тьмяніють з роками. Особливого піднесеного настрою додав у фіналі концерту величний «Марш Радецького» Йоганна Штрауса-батька.

Разом із оркестром магічне музичне дійство створювали солісти філармонії – улюбленці публіки Юлія Якса та Микола Квєтков, а у фіналі долучилися юні талановиті артисти міської дитячої філармонії – оркестр «Sympho KIDS»

Бурхливі овації публіки стали найкращою нагородою для артистів і беззаперечним підтвердженням, що музика Йоганна Штрауса – поза часом!

«Цей концерт – концентрат світла на найкращих людських почуттів. Він наповнив всю нашу родину натхненням, подарував естетичне та емоційне задоволення й справжній відпочинок для душі і серця», - саме так описували свої враження вдячні меломани міста.

Нехай музика лунає вічно, а музиканти і надалі будуть створювати мистецькі проєкти, які роблять цей світ кращим.

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість працювати на своєму філармонійному фронті та наближати Перемогу разом!

Опубліковано в Новини