Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 08 березня 2023 — Запорізька обласна філармонія

8 березня артисти Запорізької обласної філармонії привітали зі святом весни прекрасних жінок – працівниць Запорізького обласного спортивного ліцею та вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій області, а саме: із Бердянська, Василівки, Михайлівки, Гуляйполя, Поліг та інших.

Музичним подарунком для присутніх стала яскрава концертна програма «Жінки, фантазії та мрії», яка пройшла в теплій атмосфері. Сучасні українські пісні та популярні інструментальні мелодії створили гарний настрій і подарували позитивні емоції, які зараз так необхідні кожній жінці.

Колектив філармонії на чолі із заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою бажає всім переможної весни, щоб в серцях ніколи не змовкала музика любові та краси, а в домівках панували мир, злагода та гармонія!

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість працювати на своєму філармонійному фронті та наближати Перемогу разом!

Опубліковано в Новини

Дорогі панянки!

Колектив Запорізької обласної філармонії

щиро вітає вас із Міжнародним жіночим днем!

Щиро бажаємо мирного неба, безмежного жіночого щастя, розквіту та здійснення всіх мрій! Нехай у ваших домівках завжди панує злагода, добробут, взаєморозуміння та повага.

Хай серце ваше завжди буде сповнене любов׳ю, а гармонія в душі й теплі почуття близьких даруватимуть натхнення для нових успіхів!

Молимося аби ця весна принесла довгоочікувану Перемогу і кожна жінка дочекалася свого героя.

 

За дорученням колективу

в.о. генерального директора,

заслужений працівник

культури України                                                                     Ірина КОНАРЕВА

Опубліковано в Новини