Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 04 березня 2023 — Запорізька обласна філармонія
Субота
04
березня
18:02

НАЙКРАЩЕ – ЖІНКАМ!

4 березня зі святом весни прекрасних жінок привітав академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії та диригент – лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Мітнік. Цього дня відбувся перший із двох запланованих концертів. У програмі «The best for woman» знайшлось місце для будь-якого настрою.

Разом з симфонічним оркестром чарівним пані зі сцени дарували кохання та щирі зізнання солісти – талановиті артисти, харизматичні виконавці й, безумовно, справжні чоловіки: заслужені артисти України Віталій Солом'янчук(марімба), Володимир Медвєдєв (саксофон), Сергій Новіков (най), Олександр Горлов (скрипка), Тарас Пацернюк (труба), Іван Гудзь (труба), Іван Левченко (саксофон), Гліб Формальський (тромбон). Жіночності та тепла додали у концерт – неймовірна співачка, народна артистка України Інна Гапон та яскрава солістка академічного симфонічного оркестру, заслужена артистка України Ілона Турчанінова (фортепіано).

Різноманіття неперевершеної музики у професійному, довершеному виконанні музикантів охопило публіку з першої мелодії. Для присутніх у залі прозвучали відомі твори Г. Форе, Й. Штрауса, Ж. Бізе, улюблені композиції «Під небом Парижу», «Танцюючий скрипаль», приголомшливі «Allbymyself» і «Belle» із рок-опери «Собор Паризької Богоматері» та проникливі пісні «Кохана», «Червона троянда».

Глядачі довго не відпускали музикантів зі сцени бурхливими оваціями, вигуками «браво» та на «біс». Жоден слухач не залишився байдужим і отримав найпозитивніші емоції, святковий настрій та незабутні враження.

    Зі святом Вас, дорогі жінки!Щиро дякуємо ЗСУ за можливість працювати на своєму філармонійному фронті та наближати Перемогу разом!

А хто ще не встиг подарувати свято своїй чарівній леді, має таку чудову можливість 5 березня о 15.00, завітавши до Запорізької обласної філармонії.

Опубліковано в Новини
Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає надійного колегу – водія Анатолія Власенка ІЗ ЮВІЛЕЄМ!
Шановний Анатолію Васильовичу!
Ваша трудова діяльність має виняткове значення для забезпечення повноцінного функціонування Запорізької обласної філармонії. Від технічного стану автотранспорту, вашої майстерності та сумлінної праці залежить своєчасність роботи нашого закладу та безпека персоналу філармонії.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвих сил і радісних подій, бадьорості духу та душевної рівноваги. Нехай привітна доля дарує Вам безліч щедрих років. Зичимо, щоб мир, злагода, спокій і добробут панували у Вашій домівці, а любов, радість і здоров’я наповнювали душу і серце!
Мирного неба, людського щастя на довгі роки!
За дорученням колективу, з повагою
в.о. генерального директора,
заслужений працівник
культури України Ірина КОНАРЕВА
Опубліковано в Новини