Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 27 березня 2023 — Запорізька обласна філармонія
Понеділок
27
березня
11:54

ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ ТА ЗМІ!

   28 березня 2023 року о 13.30 у прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ відбудеться прес-конференція «Запорізька обласна філармонія: перспективні творчі плани та премєри 83 концертного сезону». Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні даної події.

                           

Опубліковано в Новини
Понеділок
27
березня
10:25

ВІТАЄМО З ДНЕМ ТЕАТРУ!

Дорогі друзі!

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає служителів Мельпомени та всіх шанувальників театрального мистецтва із Міжнародним днем театру!

Сучасний український театр в реаліях сьогодення –  це справжня могутня скеля мистецтва, багатство й неповторне обличчя рідної культури, що стоїть на сторожі національної духовності. Театр органічно поєднує кращі вікові традиції та новітні світові надбання, є універсальною мовою спілкування та могутнім джерелом натхнення!

Наразі театральне мистецтво надає життєвої наснаги, пропагує найкращі людські якості та надихає на Перемогу. Завдяки професіоналізму, таланту та новаторському підходу до постановок мистецька скарбниця країни збагачується новими творчими проєктами та цікавими прем’єрами.

Хай Віра, Надія та Любов ніколи не полишає ваші обдаровані душі, а Добробут і Злагода стануть запорукою Щастя у ваших домівках! Міцного здоров'я вам, шановні театрали, творчого натхнення, яскравих ролей, цікавих режисерських знахідок та щирих глядачів.

Миру, успіхів, здійснення мрій та прихильності Муз!

За дорученням колективу,

з повагою

в.о. генерального директора,

заслужений працівник

культури України                                            ІРИНА КОНАРЕВА

м. Запоріжжя

27 березня 2023 р.

Опубліковано в Новини