Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 24 березня 2023 — Запорізька обласна філармонія
П'ятниця
24
березня
18:29

ФЕЄРІЯ ДЖАЗУ

«Джаз в прифронтовому місті – потужна зброя та найкращий антидепресант», – впевнені артисти нового колективу Запорізької обласної філармонії – BIGBAND під керуванням Дмитра Мітніка.

24 березня концертною програмою «Джаз у філармонії» відбулася презентація цього яскравого творчого бенду.

В програмі прозвучали твори, які увійшли до «золотої колекції» джазу 1930-1960-х років. Прикрасою концерту стали блискавичні соло інструменталістів – заслужених артистів України Володимира Медведєва та Віталія Солом’янчука, лауреатів міжнародних конкурсів Івана Левченка, Тараса Пацернюка, Гліба Формальского, Андрія Нетреби, Романа Чекаліна та чаруючий вокал солістки філармонії Юлії Якси. Професіоналізм і майстерність артистів підкорила публіку та викликала справжнє захоплення. Особливого шарму музичній зустрічі додали ведучі програми Світлана Холод і Микола Петюк. «Джаз – це дивовижне мистецтво, – ділилися своїми враженнями слухачі концерту, – сьогодні відновили сили і відчуваємо себе сповненими щастя та наснаги».

«Коли ми створювали BIG BAND на базі академічного симфонічного оркестру, ми намагалися зберегти існуючий колектив, та довести, що ті, хто залишився у прифронтовому місті – яскраві митці, які творять і зможуть подарувати слухачам радість та драйв справжнього джазу», – зазначив керівник та диригент Дмитро Мітнік.

Приємно, що колектив був створений завдяки всебічній підтримці очільника філармонії, заслуженого працівника культури України Ірини Конаревої, яка завжди йде на зустріч артистам у реалізації креативних ідей та нових проєктів.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати на своєму філармонійному фронті та наближати Перемогу разом!

Опубліковано в Новини