Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 04 січня 2023 — Запорізька обласна філармонія
Середа
04
січня
17:20

ДЛЯ ВАС – РІЗДВЯНИЙ ДЖАЗ!

2023 рік Запорізька обласна філармонія розпочала кращою музикою і продовжила створювати святковий настрій.

В рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» 4 січня джаз-квартет «Music men» під керуванням Юрія Крюкова дарував меломанам атмосферний «Різдвяний джаз». Відрадно, що з кожним роком кількість шанувальників джазу збільшується. Цього дня охочих насолодитися джазом була чимала, тому концерт відбувся не у камерній, як планувалося, а у великій концертній залі.

До програми увійшли популярні новорічні й різдвяні композиції зарубіжних авторів у оригінальних джазових обробках керівника ансамблю. У святковому концерті прозвучали запальні мелодії й відомі пісні «Winter wonderland», «I saw mommy kissing Santa Claus», «Home for the holidays», «Rockin’ around the christmas tree», «Jingle bells» та інші. Чарівним вокалом слухачів підкорювали талановиті солістки філармонії Юлія Якса і Анастасія Литвин. Найкращі привітання й побажання для гостей програми звучали від ведучого Юлія Гаврилова.

Справжній професіоналізм та високий рівень виконавської майстерності цього вечора продемонстрували музиканти – Станіслав Шинкаренко (ударні), Тарас Пацернюк (труба), Артем Крамаренко (бас-гітара), Іван Левченко (саксофон) і Юрій Крюков (фортепіано).

Слухачі сердечно дякувала артистам за щирість, талант, чудову музику і прекрасні емоції від такої цікавої програми. Навіть повітряна тривога не змогла зіпсувати Різдвяний настрій та жагу до мистецтва.

Тож, запрошуємо провести цей рік яскраво разом із нами!

Опубліковано в Новини