Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 28 січня 2023 — Запорізька обласна філармонія

В умовах сьогодення відпочинок вкрай необхідний кожному. І найкраще в цьому допомагає музика! 28 січня у Запорізькій обласній філармонії відбулася оновлена концертна програма академічного симфонічного оркестру «Хіти кіноекрану», яка подарувала гостям справжні музичні шедеври із найпопулярніших кінострічок ХХ сторіччя. За диригентським пультом – лауреат міжнародних конкурсів харизматичний Дмитро Мітнік.

Слухачі із задоволенням поринули у яскравий світ кіно. У програмі пролунали відомі саундтреки із фільмів «Титанік», «Тілоохоронець», «Чорний Орфей», «Хрещений батько», «Професіонал» та багато інших. Разом із оркестром улюблені мелодії виконали заслужені артисти України Ілона Турчанінова та Віталій Солом'янчук, талановиті Сергій Новіков та Іван Левченко.

Величезне задоволення від програми отримали всі – і публіка, і виконавці, адже спілкування з музикою – це завжди яскраві позитивні емоції. У філармонії повний арсенал мистецької зброї, яка допомагає морально вистояти у складній боротьбі. Щиро дякуємо публіці за теплий прийом та чекаємо на нові музичні зустрічі.

Хороші хлопці перемагають не тільки у фільмах, а українські захисники не просто хороші, а найкращі!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати на своєму філармонійному фронті та наближати Перемогу разом!

Опубліковано в Новини