Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 22 січня 2023 — Запорізька обласна філармонія

Щороку, 22 січня українці відзначають загальнодержавне свято єдності й незалежності – День Соборності України. День, коли злилися в єдине віками розділені одна від одної частини країни – Галичина, Буковина, Закарпаття і Придніпров'я в єдину державу. Наразі це свято набуло особливого значення. Це важлива сторінка в літописі державотворення, і нині, за більш ніж століття, ми розуміємо, що Соборність України – це не лише про історію, це про наше сьогодення й майбутнє.

Цього дня у Запорізькій обласній філармонії відбулася святкова концертна програма «Єдина. Соборна. Непереможна!». Величаво й емоційно пролунав Державний Гімн України. Хвилиною мовчання присутні у залі віддали шану усім, хто ціною власного життя відстоював територіальну цілісність і незалежність країни.

У виконанні солістів філармонії Юлії Якси, Анастасії Литвин, Юрія Дячука та Сергія Пивоварова прозвучали відомі популярні сучасні пісні «Незламна», «Лелеки», «Думи», «Мова єднання», торкнулася серця кожного слухача і проникла в саму душу потужна композиція «Велична і могутня Україно». Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник-головний хормейстер – заслужений артист України Сергій Черногор подарував чудові композиції «Ой, кивала молодичка», «Ой, у полі стоїть верба», «Встань, козацька славо», «Гей, соколи» та інші.

Виступи артистів стали символом народної звитяги, нашої історії і національного коріння, додали присутнім позитивних емоцій, наснаги і віри в світле майбутнє! Теплі слова привітання лунали від харизматичного ведучого Юлія Гаврилова.

Програма викликала бурю емоції у глядачів – від сліз до всеохоплюючого почуття гордості за свою країну. Впевнені, що Україна назавжди залишиться єдиною, цілісною і непереможною.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро вітає всіх зі святом та бажає миру, єдності, міцного здоров'я, добробуту й благополуччя.

Хай щастя і злагода панують у нашій країні, у домівках – спокій та гармонія, а небо завжди буде чистим та сонячним!

Наближаємо кожен на своєму фронті Перемогу України!

Опубліковано в Новини

Шановні друзі та колеги! Дорогі українці!

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі із заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро вітає васіз Днем Соборності України!

22 січня 1919 року було досягнуто величної для українців мети і підписано пакт Злуки Західної і Східної України. Це свято має величезне історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави.

Віримо, що цілісність країни навіки залишиться непорушною і ми здолаємо ворога, який зазіхає на свободу нації. Доземний уклін всім військовослужбовцям, які нині боронять нашу країну.

Бажаємо всім міцного здоров'я, наснаги, злагоди та миру, добробуту і затишку в родинах, а у праці – успіхів та нових звершень на благо розбудови країни та українського народу.

Об'єднуємося заради гідного майбутнього України та віримо у Перемогу!

Україна – Єдина, Соборна та Неподільна!

Опубліковано в Новини