Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 15 січня 2023 — Запорізька обласна філармонія

15 січня у Запорізькій обласній філармонії відбувся перший концерт 2023 року в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі». Це була яскрава прем'єра вишуканої музичної програми «Генії оперної сцени»!

Велич будь-якого народу проявляється насамперед своєю культурною спадщиною. Душа талановитого українського народу така ж красива, як голоси наших відомих співаків, що прославляли свою батьківщину.

Соломія Крушельницька, Борис Гмиря, Анатолій Солов'яненко та наші запорізькі земляки– Марія Сокіл  та Іван Паторжинський. Імена цих видатних українських виконавців відомі не тільки на теренах рідної країни, а й далеко за її межами. Своїм талантом вони підкорили концертні майданчики і серця слухачів багатьох країн. Лауреати численних премій, володарі найпочесніших звань, улюбленці глядачів, виконавці, які серцем несли рідну пісню в світ. І кожен з них ніс в своєму серці Україну, і кожен із них – легенда та гордість країни. Саме цим справжнім титанам українського мистецтва і була присвячена музична зустріч.

   Автор і ведуча програми – музичний керівник Запорізької обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Оксана Гопка розповіла гостям про непростий життєвий шлях геніальних оперних співаків, а артисти філармонії виконали всесвітньовідомі твори, що входили до їх репертуару. Гості почули прекрасні композиції «Мадам Батерфляй» Дж. Пуччіні, Пісенька Герцога із опери «Ріголетто» Дж. Верді, Пісня Тараса з опери «Тарас Бульба» М. Лисенка, Арія Варвари з опери «Богдан Хмельницький» К. Данькевича, Каватина Лели з опери «Шукачі перлин» Ж. Бізе та інші.

Милі серцю пісні прозвучали у виконанні справжніх майстрів – Юлії Якси, Вікторії Шестакової, Миколи Квєткова та молодого виконавця Данила Риндіна. Партії фортепіано виконали Світлана Зеленська, Артур Остапчук, Ольга Семенець та Марія Гаркуша. А ще під час програми слухачі змогли насолодитися аудіозаписами виступів талановитих українських артистів і це було дуже зворушливо.

Концертна програма «Генії оперної сцени» пройшла у теплій, дружній атмосфері і залишила найкращі емоції. Публіка дякувала артистам і організаторам за гарний настрій та справжнє мистецьке задоволення.

   Музика – це потужна сила, яка дає надію та підтримує людей всюди, даруючи наснагу для життя. Слухайте музику і впевнено йдіть до мети!

Тепер чекаємо на шанувальників творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» двічі на місяць, у неділю о 14.00.

Опубліковано в Новини

Колектив Запорізької обласної філармонії

на чолі із заслуженим працівником культури України

ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ

щиро вітає соліста-інструменталіста

 

 ДМИТРА САВЕРОВА ІЗ  ЮВІЛЕЄМ!

 

Ваш творчий шлях та багаторічна, творча праця – це яскравий приклад відданості обраній професії та музиці

Вже багато років разом із творчим колективом Запорізької обласної філармонії Ви зберігаєте і продовжуєте найкращі традиції музичного мистецтва, даруєте слухачам неймовірні, захоплюючі емоції та враження від концертних програм.

Щиро бажаємо Вам всіх земних благ, міцного здоров'я, невгасимого натхнення та успіхів у творчості!

Нехай в добрих починаннях і справах Вас завжди супроводжують успіх і щастя, а вірні друзі та об’єднаний спільною метою високопрофесійний колектив сприяють звершенням в ім’я творчого розвитку!

Миру, добра, щастя та благополуччя на довгі роки!

              15 січня 2023р.

Опубліковано в Новини