Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 07 вересня 2022 — Запорізька обласна філармонія
Середа
07
вересня
17:54

МУЗИКА УКРАЇНСЬКОЇ ДУШІ

Українська пісня – це бездонна, щира душа українського народу.
7 вересня у Запорізькій обласній філармонії відбулося відкриття нового сезону творчого проєкту «Мистецькі зустрічі у камерній залі».
Першою пташкою цього року стала прем'єра патріотичної програми «Шедеври української класики».
Концерт складався із творів титанів українського музичного мистецтва Семена Гулака - Артемовського, Миколи Лисенка, Мирослава Скорика, Олександра Білаша, Миколи Стецюна, Юлія Мейтуса, народних пісень та української ліричної поезії. Прозвучали мелодії, що увійшли до світової скарбниці класичної музики..
Свою майстерність та щиру музику слухачам дарували яскраві солісти філармонії Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Микола Квєтков та молодий виконавець Данило Риндін із м. Дніпро. Партії фортепіано виконали Світлана Зеленська, Марія Гаркуша і Ольга Семенець. Публіка насолоджувалася чуттєвою Арією Оксани із опери «Запорожець за Дунаєм», піснею Наталки із опери «Наталка Полтавка», баладою про Довбуша, піснею «Мамина сльоза» та іншими. Автор та ведуча програми Оксана Гопка розповіла про місце української музики й поезії у світовій народній творчості, про долю українських композиторів, всеохоплюючу силу мистецтва та поділилася із глядачами цікавими історіями створення творів. А також виступила у ролі вокалістки й виконала пісні «Зажурилась при долині» й «Чотири воли пасу я».
Гості захоплювалися музикою, дякували артистам за щедру емоційну віддачу й гарний настрій. Від знайомих пісень серце кожного слухача наповнилося любов'ю, теплом й гордістю за український талановитий народ.
Концерт пройшов із дотриманням всіх заходів під час воєнного стану.
Дорогі друзі! Запрошуємо вас всією родиною 21 вересня о 17.00 до камерної зали Запорізької обласної філармонії на вишукану концертну програму «Портрет, написаний голосом». Миру всім. Бережіть себе та близьких.
Концертні програми у Запорізькій обласній філармонії відбуваються із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.

Опубліковано в Новини