Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 04 вересня 2022 — Запорізька обласна філармонія

4 вересня запоріжці й гості міста змогли відвідати Італію, але звісно музичну.

Яскраву мистецьку подорож сонячною країною, назва якої співзвучна самій Музиці подарував юним глядачам академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії. В рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям» відбулася популярна музична програма «Велика музика великих країн. Італія». Це – захоплююча подорож у країну сліпучого сонця і безкрайнього моря, вишуканої архітектури, живопису і найдивовижніших пісень. Концерт завжди до вподоби і діткам, і дорослим.

У виконанні   оркестру, під орудою диригента, лауреати міжнародних конкурсів Надії Другової, прозвучали перлини класичної музики відомих композиторів О. Респігі, Дж. Россіні, А. Вівальді, Е. Капуа та інших.

Про історію країни, її колорит, композиторів і культуру маленькі слухачі під час концерту дізналися від ведучої програми Світлани Холод. А темпераментна музика зачарувала публіку самобутніми мелодіями та запальними ритмами. Завдяки чудовому відеоряду гості змогли побувати у Ватикані, Неаполі, відчути прохолодний бриз славнозвісних Фонтанів Риму та стати учасниками блискавичного Венеціанського карнавалу.

В програмі брали участь провідні солісти філармонії – Вікторія Шестакова (сопрано) та Микола Квєтков (тенор). Виступи артистів відтворили неперевершений колорит країни.

Під час концерту в залі панувала доброзичлива, тепла й невимушена атмосфера. Всі присутні отримали гарні враження, корисну, цікаву інформацію та позитивні емоції, які є запорукою доброго настрою й впевненості у мирному майбутньому!

І маленьких, і більш досвідчених шанувальників класичного мистецтва Запорізька обласна філармонія запрошує щонеділі на концертні програми в рубриці «Філармонія - дітям», зокрема 11 вересня відбудеться пізнавальна програма для дітей «Класика – дітям 2»!

Чекаємо на всіх у затишній камерній залі о 12.00

Опубліковано в Новини