Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 29 вересня 2022 — Запорізька обласна філармонія
Четвер
29
вересня
14:40

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!

Традиційно 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. Через повномасштабне вторгнення ворога до країни кількість малят, які залишилися без батьків зросла. На щастя, багато українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, адже чужих дітей не буває. Напередодні свята – 29 вересня у Запорізькій обласній філармонії пройшли обласні урочистості та святковий концерт з нагоди Дня усиновлення.
Участь у заході взяли усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу та опікуни з міст і районів області. Зі словами щирої вдячності за особливе батьківство, яке поєднує в собі велике щастя і разом з тим безмежну відповідальність, до усиновлювачів звернулися голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Олександр Старух та начальник Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації, заслужений працівник соціальної сфери України Антоніна Матвєєва. Очільники вручили фахівцям соціальних служб почесні нагороди Запорізької обласної державної адміністрації та пам'ятні подарунки, а опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям подарункові сертифікати.
Висловлюючи повагу і шану людям, які своїм життям і вчинками уособлюють одвічні людські цінності: людяність, милосердя, доброту та любов колектив Запорізької обласної філармонії підготував святкову концертну програму. Музичним подарунком глядачів вітали улюблені артисти та колективи Запорізької обласної філармонії
В концертній програмі звучали душевні українські пісні «Малесенькі долоньки», «Сину, сину ангел мій» та «Мамина черешня» від Поліни Гонтарь Юлії Якси, Юрія Дячука, які доторкнулися до серця кожного слухача. У виконанні харизматичних солістів академічного симфонічного оркестру – заслуженої артистки України Ілони Турчанінової (піаніка) та лауреата міжнародних конкурсів Андрія Нетреби (електропіано) пролунала популярна на всі часи українська мелодія «Я піду в далекі гори». Джазову композицію «Girl from ipanema» на саксофоні подарував гостям віртуоз Іван Левченко, а композицією «Шторм» А. Вівальді підкорювали серця гостей яскравий дует – заслужений артист України Олег Кугаєвський (акордеон) та Вікторія Терещенко (бандура).
Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник та головний хормейстер – заслужений артист України Сергій Черногор із притаманною їм майстерністю й колоритом виконав національний «Гопак» та українські народні пісні «Ой, у полі стоїть верба», «Їхали козаченьки».
Фінальна композиція «Ой, у лузі червона калина» згуртувала всіх присутніх, наповнюючи патріотизмом і впевненістю у світлому майбутньому, адже ми – українці, ми – сильні й сповнені добра! В цей день на адресу гостей звучало багато щирих слів привітань від ведучих заходу Юлії Дар׳їної та Юлія Гаврилова.
Концерт пройшов у теплій атмосфері. Глядачі отримали велике задоволення від концертної програми, дякували артистам і організаторам за чудовий святковий подарунок та гарний настрій. Кожен номер програми супроводжувався бурхливими оплесками. Сьогодні так важливо хоч трішки відволіктися від стрічки новин і отримати позитивні емоції.
Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з в.о. генерального директора, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою приєднується до привітань зі святом, дякує всім, хто допомагає знайти родинне щастя, і бажає, щоб у серцях кожного панували Віра, Надія та Любов, а у домівках – мир, злагода і благополуччя!

Опубліковано в Новини