Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 08 липня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Закриття симфонічного сезону – це завжди знакова подія у мистецькому житті регіону.У цей складний час підтримка один одного має найбільшу цінність та запамятається назавжди.

8 липня 2022 року у Запорізькій обласній філармонії відбулося Закриття 65 симфонічного сезону. На визначний концерт академічного симфонічного оркестру до Запорізької обласної філармонії завітали почесні гості: очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух, його заступник Віталій Сиволап, керуюча справами ЗОВА Зінаїда Бойко, директор Департаменту культури та інформаційної політики, заслужений працівник культури України Владислав Мороко, представники депутатського корпусу, мистецька спільнота, колеги, журналісти, друзі, партнери, а також переселенці з «гарячих» точок України, які тимчасово знайшли прихисток у Запоріжжі.

Керівники області привітали колектив обласної філармонії з визначною мистецькою подією, щирими словами висловили захоплення професіоналізмом і майстерністю музикантів академічного симфонічного оркестру і талановитого диригента-лауреата міжнародних конкурсів Надії Другової. Гості подякували дружньому колективу за мужність і відданість на мистецькому фронті, адже від початку війни кожен артист долучався до волонтерської роботи й музикою допомагав лікувати душі містян. Олександр Старух вручив букет чудових живих квітів диригенту оркестру Надії Друговій. На знак подяки та шани артисти академічного симфонічного оркестру подарували літні букети чарівним жінкам - керуючій справами   Зінаїді Бойко та генеральному директору філармонії Ірині Конаревій.

Сьогодні у концертному залі філармонії був справжній аншлаг! Всі квитки були викуплені, а остання колективна заявка була від очільника області Олександра Старуха.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з в.о. генерального директора, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою висловлює щиру вдячніть Запорізькій обласній військовій адміністрації, депутатському корпусу Запорізької обласної ради, Департаменту культури та інформаційної політики ЗОВА за сприяння розвитку філармонійного мистецтва Запорізької області та популяризації національної культури у складних умовах війни.

Запорізька обласна філармонія і надалі триматиме культурну оборону країни й всебічно допомагатиме наближати Перемогу!

Опубліковано в Новини