Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 04 липня 2022 — Запорізька обласна філармонія

З 2016 року у Запорізькій обласній філармонії з успіхом функціонує Музейна експозиція музичних інструментів, яка користується у глядачів неабияким попитом та яку завжди із захопленням відвідують гості концертного залу імені М.І. Глінки. Щороку вона поповнюється новими експонатами. Депутати, майстри мистецтв, працівники сфери освіти й промисловості, слухачі й глядачі із задоволенням долучаються до збільшення експозиції.

Нещодавно постійний гість концертних програм, шанувальниця музичного мистецтва Любов Сидельник передала до філармонії дитячий акордеон, який наразі посідає своє почесне місце в експозиції. Свого часу її син старанно займався на ньому, опановуючи ази музичного мистецтва, а зараз усі охочі можуть ознайомитися із частинкою музичного світу і на прикладі привити дітям любов до музики.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з в.о. генерального директора, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою висловлює щиру подяку за приємний несподіваний подарунок. Цінуємо участь кожного, хто долучається до поповнення музичної скарбнички і з радістю чекаємо на наших концертах. Навіть у такі важкі часи ми разом, підтримуючи один одного та надихаючи.

Опубліковано в Новини