Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 03 липня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Діти – це найдорожче, що у нас є. І у непростий для всієї країни час, хочеться подарувати їм якомога більше щастя й радості. 3 липня Запорізька обласна філармонія створила для своїх маленьких друзів частинку казки і запросила до яскравого мультиплікаційного світу Уолта Діснея.

Музичну подорож юним глядачам презентував академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії. В рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям» відбулася одна з найпопулярніших музичних програм «DisneyMusic».

У виконанні оркестру під орудою диригента, лауреата міжнародних конкурсів Надії Другової прозвучала музика з мультфільмів «Король Лев», «Русалонька», «Аладдін», «Міккі Маус», «Холодне серце», кінострічки «Гаррі Потер» та інших.

У блискавичному образі тендітної Русалоньки та казкової Анастасії перед глядачами постала солістка філармонії Поліна Гонтарь, яка виконала яскраві композиції із відомих мультфільмів, а неймовірний голос саксофону подарував публіці Іван Левченко. На великому світлодіодному екрані глядачі із захопленням спостерігали уривки з улюблених стрічок.

Про музичні історії та цікаві факти дізналися маленькі слухачі від ведучої програми – чарівної Світлани Холод. Під час концерту в залі панувала особлива атмосфера. Хоч на короткий час, малята мали змогу відволіктися від сьогодення та перенестися у добрий світ музики.

Всі присутні отримали гарні враження та позитивний настрій!

10 липня у Запорізькій обласній філармонії на маленьких глядачів чекає патріотична музична програма «Будьмо козаками» від академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці».

Як зауважили малята та дорослі, добро завжди перемагає, а отже і на нас обов'язково чекає Перемога!

Опубліковано в Новини