Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 10 липня 2022 — Запорізька обласна філармонія

На нашій славній Запорізькій землі зростають справжні козаки і козачки – відважні захисники та берегині Батьківщини. Багато запоріжців нині стали на захист кордонів держави.

В рамках мистецького проєкту «Філармонія – дітям» 10 липня у концертному залі ім. М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії артисти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» залучали маленьких мешканців та гостей міста до цікавого світу козацтва й народних звичаїв. Культура кожного народу починається зі знання власної історії та народної творчості. Концертна програма «Будьмо козаками!» - це справжній приклад виховання у молоді патріотизму, любові до рідного краю та шанування свого багатовікового минулого. Вона поєднує в собі вокальну майстерність, музичне мистецтво та традиції класичної й народної хореографії.

Під час програми діти почули захоплюючі розповіді про відомий на весь світ острів Хортиця, дізналися багато нового про видатних гетьманів та героїчні подвиги славних козаків. У концерті прозвучали відомі українські та народні пісні.

Знаний ансамбль завжди з великим задоволенням виступає для дітей, адже розповідаючи малятам про їх національне походження, артисти прививають їм любов і повагу до своєї країни.

Над створенням концертних програм працює талановитий колектив на чолі з художнім керівником та головним хормейстером – заслуженим артистом України Сергієм Чорногором, музичним керівником, заслуженим артистом України Олегом Кугаєвським і балетмейстером-постановником Олегом Кравцем.

Музична програма наповнила серця слухачів національним духом і нагадала, що козаки – це переможці! Діти та дорослі отримали велике задоволення та гарний настрій від концерту.

Опубліковано в Новини