Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 29 червня 2022 — Запорізька обласна філармонія

У скрутні часи завжди хочеться на мить позбутися тривоги і переживання. 29 червня таку можливість мали запоріжці та гості міста, відвідавши концерт «MOMENT NOTICE»!» у Запорізькій обласній філармонії. 

Наповнитись гарними емоціями допомогли композиції Хораса Сільвера, Джерома Керна, Ке́нні До́ргема та інших.

Чудове виконання, настрій подарували натхненні артисти джазового ансамблю під керівництвом Юрія Крюкова. Юрій Анатолійович має бездоганну репутацію досвідченого й справедливого музичного керівника із власним новаторським підходом до музики та музичної інтерпретації. Неперевершений рівень виконання продемонстрували Станіслав Шинкаренко (ударні), Артем Крамаренко (бас гітара), Тарас Пацернюк (труба, флюгельгорн), Іван Левченко (саксофон-тенор), Гліб Формальський (тромбон), Юрій Крюков (фортепіано). Музиканти робили те, що вміють найкраще – імпровізували, адже джаз - це музика свободи та найвищий прояв творчої енергії та таланту виконавців!

Харизма, магія, драйв, пристрасть та майстерність лауреата міжнародних конкурсів, солістки філармонії, приголомшливо чарівної Поліни Гонтарь зачарували усіх присутніх.

Живий звук, технічна досконалість, що поєднались із бездоганним відчуттям стилю і невичерпним творчим натхненням – все було на бездоганному рівні.  

Концерт «MOMENT NOTICE» в рамках проєкту філармонії «Мистецькі зустрічі у камерній залі» дав можливість відпочити від стрічки новин з фронту, насолодитися прекрасною музикою та виконанням.

Опубліковано в Новини