Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 18 червня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Музика лікує, наповнює людей позитивною енергією та заряджає на Перемогу! Артисти Запорізької обласної філармонії своїм талантом майже щодня підтримують бойовий дух на мистецькому фронті.

Напередодні Дня медичного працівника артисти філармонії привітали працівників Запорізького військового шпиталю (18 червня) та Запорізької міської клінічної лікарні №4 (16 червня) музичними подарунками – концертною програмою «Ми з Запоріжжя, ми – з України!».

Саме медичні працівники, у цей непростий для країни час, надають кваліфіковану допомогу нашим героям–військовослужбовцям та повертають їх до повноцінного життя. Цим музичним проєктом артисти висловили свою підтримку усім медикам, які забувши про сон та відпочинок, ризикуючи власним життям, рятують тисячі людей на передовій та в тилу.

У концертній програмі прозвучали українські хіти та відомі сучасні композиції у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Поліни Гонтарь, Юлії Якси, Юрія Дячука, Анастасії Литвин, Вікторії Шестакової. Надзвичайною тендітністю та проникливістю вразили глядачів відомі твори «Я піду в далекі гори» та «Чорнобривці», які виконали заслужена артистка України Ілона Турчанінова та лауреат міжнародних конкурсів Андрій Нетреба. Позитивного настрою та оптимізму програмі додали яскраві мелодії у виконанні харизматичного саксофоніста Івана Левченка та скрипаля-віртуоза Віктора Зуєва.

Медичні працівники та військові гучними оплесками вітали артистів. Щирі посмішки, які з’явилися на обличчях працівників Запорізького військового шпиталю та Запорізької клінічної лікарні №4, стали найкращою винагородою для митців.

Тож, і надалі, з надією в серці та з вірою у Перемогу колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро вітає всіх представників медичної галузі з професійним святом. Зичимо мирного неба над головою, міцного здоров’я, успіхів, наснаги та добробуту. Пишаємося вами, вдячні вам та бажаємо всього найкращого! Перемога обов’язково буде за нами!

Опубліковано в Новини