Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 17 червня 2022 — Запорізька обласна філармонія

 У зв’язку з повномасштабною війною в Україні Запорізька обласна філармонія тимчасово призупинила проведення мистецьких заходів у приміщенні концертного залу імені М.І.Глінки. Але, солісти та творчі колективи філармонії продовжували концертну діяльність та дарували своє мистецтво на інших сценічних майданчиках Запоріжжя. За цей період проведено 35 благодійних концертних програм, обслуговано 3300 глядачів, серед яких воїни ЗСУ, Національної Гвардії України, переселенці із Донецької області, міст Маріуполя, Василівки, Гуляйполя, Поліг, Оріхова, Северодонецька, Мангуша, Бахмута та інших «гарячих» точок України.

  11 червня 2022 року Запорізька обласна філармонія розпочала літній концертний сезон яскравим концертом під відкритим небом «Ми – з Запоріжжя, ми – з України», який відбувся на концертному майданчику спортивно-готельного комплексу «SunrisePark», ЦПКВ «Дубовий гай».

  У мистецьких планах філармонії є багато творчих проєктів. Усі концертні програми відбудуться у Запорізькій обласній філармонії із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. Під час звучання сигналу «Повітряна тривога» проведення заходу тимчасово припиняється, а глядачам пропонується переміститися до укриття.

22 червня 2022, 16.00 – «Мистецькі зустрічі у камерній залі», благодійна концертна програма артистів філармонії «Старовинні мініатюри»;

26 червня 2022, 12.00 – «Філармонія - дітям», «Джаз-смайл», музична програма джаз-квартету під керуванням Юрія Крюкова;

28 червня 2022, 17.00 – прем’єра музичної програми «Гей, соколи!» академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»;

29 червня 2022, 16.00 - Мистецькі зустрічі у камерній залі», концертна програма артистів філармонії;

1-2 липня 2022 року, 17.30 – концертна програма академічного симфонічного оркестру на даху готелю «Хортиця Палац». Диригент – лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова.

3 липня 2022, 12.00 - «Філармонія - дітям», музична програма артистів філармонії;

6 липня 2022, 16.00 - «Мистецькі зустрічі у камерній залі», концертна програма артистів філармонії «Портрет, написаний голосом»;

7 та 8 липня 2022, 17.00 – закриття 65 симфонічного сезону. Концертна програма академічного симфонічного оркестру. У програмі прозвучить «Симфонія №3 «Героїчна» Людвіга ван Бетховена та оркестрове виконання пісні січових стрільців «Ой, у лузі червона калина». Диригент – лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова.

10 липня 2022, 12.00 - «Філармонія - дітям», «Будьмо козаками!», музична програма академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»;

14 липня 2022, 17.00 – «Хіти кіноекрану», концертна програма академічного симфонічного оркестру. Диригент – лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова.

Продаж квитків буде здійснюватися у касі Запорізької обласної філармонії та у електронному форматі на сайтах filarmonic.zp.ua і musin.zp.ua.

У план заходів можуть бути внесені зміни.

Актуальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті Запорізької обласної філармонії filarmonic.zp.ua

 Ознайомитися з маршрутами слідування в укриття та з Планом евакуації з концертного залу ім.Глінки запрошуємо представників ЗМІ

у Запорізьку обласну філармонію 20 червня 2022 року о 12.00

Опубліковано в Новини
П'ятниця
17
червня
13:28

Заради дитячої посмішки

Наразі, у Запоріжжі перебувають багато людей із «гарячих» точок України. Деякі з них потребують моральної та емоційної підтримки. Особливо, це стосується діточок. Артисти Запорізької обласної філармонії продовжують дарувати мистецькі сюрпризи і роблять усе можливе аби порадувати дітей та дати їм можливість забути про жахіття війни.

       Запорізька обласна філармонія продовжує тісно співпрацювати з благодійними фондами та організаціями.

17 червня 2022 року артисти філармонії презентували юним глядачам благодійну яскраву музичну програму «Мультконцерт» в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» БО БФ «Карітас Запоріжжя».

Казкову атмосферу свята створила молода команда талановитих артистів філармонії: провідний майстер сцени Поліна Гонтарь, лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Литвин, артист академічного козацького ансамблю "Запорожці" Тарас Максименко та артист розмовного жанру Юлій Гаврилов. Герої улюблених дитячих мультфільмів: закохані Алладін і Жасмін, епатажна Круела, Золота Рибка та Срібний Шарк, Лялька Лол виконали відомі мультхіти та підняли настрій малюкам веселою розважальною програмою.

Не обійшлося і без магії. В образі Аліси з Країни Чудес виступила член міжнародної організації ілюзіоністів, учасниця телевізійного талант-шоу «Україна має талант» Марина Євченко, яка допомогла малечі повірити у дива.

«Бачити усмішки дітей саме зараз, під час війни - це велике щастя. Віримо, що хоч на деякий час нам вдалося витіснити їх негативні спогади...», - діляться враженнями артисти філармонії.

Усі присутні отримали величезний заряд позитивних емоцій та хороший настрій. Охочі зробили селфі на память з улюбленими казковими персонажами.

 Це були неймовірні емоції для всіх, адже музика - це справжні ліки для душі.

Опубліковано в Новини