Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 05 травня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Запорізька міська дитяча лікарня №5 (офіційна сторінка у Фейсбуці)

Публікація: 04.05.2022

Сьогодні артисти Запорізька Обласна Філармонія / Концертний зал ім. Глінки показали пацієнтам лікарні дитячу програму «Мультконцерт».

Казкову атмосферу створювала молода команда талановитих артистів. Золота Рибка та Срібна Акула, Лялька Лол та багато інших улюблених персонажів співали пісні з відомих мультфільмів. Не обійшлося і без магії в образі Аліси з Країни Чудес.

Крім того, маленьким пацієнтам сподобалися і авторські ігри-руханки. Вони щиро і тепло сприйняли веселе дійство, раділи та приймали активну участь в руханках.

Провідні майстри сцени подарували величезну порцію посмішок усім присутнім та надали можливість відволіктися від випробувань, які їм доводиться переживати під час воєнних дій.

Такі зустрічі допомагають підняти настрій малечі та позитивно впливають на емоційний стан і процес лікування.

Посміхаймося і все буде добре!

#zmdl5 #kids #дети #children #ukraine #hospital #childrenphoto #україна #hospitality #больница #діти #запоріжжя #лікарня #ні_війні #мир #перемога #з_україною_в_серці #ми_єдине_ціле

Фото: Запорізька обласна філармонія

Опубліковано в Новини

Шановна Оксано Миколаївно!
Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає Вас із Днем народження!

   Ваша безмежна любов та відданість своїй справі,  помножені на сумлінність та  тепло душі – це запорука успішної творчої роботи колективу Запорізької обласної філармонії.
   Начальник художнього відділу – це відповідальна посада, яка вимагає творчого підходу, професіоналізму та вміння знаходити спільну мову з різними людьми. Завдяки своїй невичерпній енергії, впевненій життєвій позиції та завжди позитивному настрою Ви стали справжнім другом для мистецького колективу.
  Висловлюємо слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва Запорізького краю, а також за мужність, за любов до своєї землі, за допомогу ЗСУ та всім захисникам нашої Батьківщини!
   Нехай привітна доля дарує Вам безліч щедрих років. Зичимо, щоб мир, злагода, спокій і добробут панували у Вашій домівці, а любов, радість і здоров’я наповнювали душу і серце!
  Бажаємо Вам міцного здоров'я, бадьорості духу, радісних подій та нових  звершень на благо процвітання майбутнього рідного краю та всієї України!

За дорученням колективу,
з повагою
в.о. генерального директора,                                
заслужений працівник
культури України                                                                       Ірина Конарева

м. Запоріжжя
5 травня 2022р.  

Опубліковано в Новини