Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 04 травня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою сердечно дякує нашим захисникам – воїнам ЗСУ – за увагу та визнання вкладу філармонії у нашу Перемогу.

   Наразі, увесь колектив філармонії об’єднався заради спільної мети і кожен робить свою справу: і ті, працівники філармонії, які знаходяться на передовій, і ті, хто залишився в тилу. Бо від кожного з нас зараз залежить стійкість, незламність та непереможність України.
     Ми низько вклоняємося нашим захисникам – воїнам Збройних Сил України, Національної гвардії України та бійцям територіальної оборони, які стоять на захисті рідної землі, українського народу і нашої держави! Ми об’єдналися, щоб перемогти! З нами правда! Перемога незабаром!

Опубліковано в Новини

Шановний Олеже Борисовичу!

Запорізька обласна філармонія щиро вітає Вас із Днем народження!

Ваш творчий шлях та багаторічна, творча праця – це яскравий приклад відданості обраній професії. Разом з колективом академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії Ви даруєте людям свято музики, сприяєте розвитку національного мистецтва та збагаченню культурної спадщини регіону. Ваш професіоналізм як керівника оркестру народних інструментів – це запорука якісного виконання та звучання музичних композицій колективу, що викликає захоплення знавців музичного мистецтва України та зарубіжжя.

Нехай життя буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та яскраві перемоги. Хай Ваше серце буде зігріте любов'ю і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословенням. Міцного Вам здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру!

Бажаємо, щоб в добрих починаннях і справах Вас супроводжували успіх і щастя, а вірні друзі та об’єднаний спільною метою високопрофесійний колектив сприяли звершенням в ім’я кращого майбутнього рідного краю та всієї України!

За дорученням колективу                                     

з повагою

в.о. генерального директора,                              

заслужений працівник

культури України                                          Ірина Конарева

Опубліковано в Новини

Шановна Поліна Юріївна!

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з в.о.генерального директора, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою вітає Вас із Днем народження!

Ваш творчий шлях – це яскравий приклад відданості обраній професії та музичному мистецтву. Щиро вдячні за можливість працювати разом з Вами – талановитим музикантом і гарною людиною. І Ви вже стали зразком наслідування для багатьох колег.

Нехай кожен Ваш день буде осяяний почуттям любові і взаєморозуміння, а гарний настрій стане запорукою успішної та плідної праці у творчому колективі.

Бажаємо здоров’я і натхнення, яскравих проєктів та нових творчих задумів! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти та сюрпризи, посмішки і радісні події, щастя і добробут, удача і везіння!

Нехай Господь дарує Вам і Вашій талановитій родині довгі і благії літа, мир і злагоду !

Пишаємося, цінуємо, поважаємо!

Опубліковано в Новини