Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 26 травня 2022 — Запорізька обласна філармонія

   Запорізька обласна філармонія продовжує допомогати пережити складні часи, вселяє надію та надихає на Перемогу.

  26 травня 2022 року ансамбль солістів академічного симфонічного оркестру "Мініатюра" під керівництвом лауреата міжнародних конкурсів Надії Другової презентував концерт для вимушених переселенців із Гуляйполя, Василівки, Поліг та інших "гарячих точок".

  У концерті брали участь заслужені артисти України Ілона Турчанінова (фортопіано), Ярослав Ревуцький (скрипка), лауреат міжнародних конкурсів Іван Левченко (саксофон), Сергій Новіков (най), джазовий колектив Диксиленд під керуванням Дмитра Мітника. Музичний екскурс у дивовижний світ музики провела ведуча-музикознавець Світлана Холод.

 Традиційно, концертну програму відкрили виконанням Державного Гімну України, який всіх схвилював до сліз. Під оплески слухачів звучали чудовімузичні композиції відомих класиків та твори авторів сучасності.

  Це були неймовірні емоції для всіх. Кожен артист віддавав частинку свого серця та своєю професійною майстерністюпрагнув прикрасити життя людей, які опинилися в тяжких умовах і постраждали від варварської війни. Адже, музика - це справжні ліки для душі.

  Україна обов'язково буде мирною, квітучою, мальовничою, незалежною та щасливою! Такою її бачимо ми всі!

Опубліковано в Новини
Четвер
26
травня
12:12

ТІ, ЯКІ ЗДАТНІ ТВОРИТИ ДИВА

Люди, які об’єднані спільною метою і цінностями, насправді здатні творити дива. Від самого початку війни Запорізькою обласною філармонією ведеться активна волонтерська робота. Спільна біда для всієї країни об’єднала не тільки нашу віру, а й зусилля і бажання допомагати та бути корисними один одному.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою висловлює слова щирої вдячності однодумцям, колегам та партнерам- продюсерській агенції «Мусін.Арт.Груп» в особі директора, заслуженого працівника культури України Геннадія Мусіна, єврейському центру «МазальТов», громадській організації «BelugaUA» в особі Олександра Белюги за плідну співпрацю та надану допомогу. Від друзів-волонтерів ми отримали високоякісні продукти для випікання домашніх смаколиків: білосніжну муку, духмяну олію, чудовий майонез, цукор, а також свіжі овочі для виготовлення начинки - картоплю, цибулю, моркву.

Домашніми пиріжками, які зроблені з любов’ю і щирим серцем вмілими господинями філармонії, ми щоденно пригощаємо наших захисників–воїнів Збройних Сил України, територіальної оборони, переселенців з «гарячих» точок України.

Спільними зусиллями ми здатні подолати агресора! Разом ми переможемо! Все буде – Україна!

Опубліковано в Новини