Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 24 травня 2022 — Запорізька обласна філармонія

   Запорізька обласна філармонія займає активну позицію не лише на культурному фронті. Творчий колектив філармонії дарує позитивні емоції глядачам на концертах, всіляко допомагає захисникам країни, підтримує їх бойовий дух, виготовляє та передає воїнам ЗСУ маскувальні сітки, шапки-«кікімори», смаколики-пиріжки.Спільна біда об’єднала всіх заради мирного майбуття.

  Два дні поспіль талановиті митці - відомі артисти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» та академічного симфонічного оркестру активно займалися волонтерською діяльністю у Гуманітарному Хабі.

  Наразі, кожен українець прагне внести свій вклад у Перемогу і допомогти людям, які вимушено покинули свої домівки. Адже, український народ - це вільна нація і щирі люди!

   Тож, об’єднуємося заради добрих справ. Перемога України – в кожному з нас!

Опубліковано в Новини

Сайт Запорізької  обласної державної адміністрації

Публікація : 23.05.2022

Сьогодні артисти Запорізької обласної філармонії презентували патріотичну музичну програму «Разом до Перемоги!» для переселенців із Гуляйполя, Оріхова, Поліг, Василівки та інших “гарячих точок”.

Українські пісні – особливі! Вони піднімають бойовий дух та вселяють віру у Перемогу. Мовою музики, яка зрозуміла всім людям, артисти філармонії висловили заклик до миру. Вони переконані: наші пісні обов’язково пролунають по всьому світові. 

У концертній програмі у виконанні відомих майстрів сцени – лауреата премії імені І.Паторжинського Українського фонду культури Юлії Якси, лауреатів міжнародних конкурсів Вікторії Шестакової, Володимира Галіченка, Іоланти Дамаскіної, Світлани Зеленської та Дмитра Саверова прозвучали твори українських композиторів-класиків та відомих сучасних авторів. Зачарував  виступ артистки оригінального жанру Марини Євченко.

Окрасою програми стала легендарна пісня січових стрільців «Ой, у лузі червона калина», яка прозвучала у виконанні солістки – бандуристки Ірини Скляренко. Ця відома композиція є символом української незламності та боротьби і додала  концертній програмі особливого національного колориту.

Вдячні глядачі, втомлені війною, дякували неперевершеним артистам філармонії гучними оплесками.

Департамент культури та інформаційної політики

Посилання на сайт: https://www.zoda.gov.ua/news/61142/artisti-oblasnoji-filarmoniji-vlashtuvali-kontsert-dlya-vimushenih-pereselentsiv.html

Опубліковано в Новини