Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 20 травня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Відомо, що українці – одна із найспівочіших націй у світі. Можливо, хтось помилково і вважає, що війна – не час для пісень. Але, насправді, саме пісні допомагають впоратися з сумними емоціями в найскрутніші часи, піднімають бойовий дух та вселяють віру у Перемогу.

Щодня артисти Запорізької обласної філармонії дарують свій талант та щирість душі.

Так, сьогодні, академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії (художній керівник та головний хормейстер – заслужений артист України Сергій Черногор) привітав переселенців із Маріуполя, Василівки, Мелітополя, Вугледара та подарував музичну програму «Встань, козацька славо!».

Відкрили програму виконанням Державного Гімна України, бурхливі оплески глядачів викликала пісня «Гей, соколи». У виконанні колективу прозвучали народні, козацькі та естрадні пісні, які створили піднесений настрій та позитивні емоції у присутніх глядачів. Радували своєю творчістю провідні солісти ансамблю: Віктор Храмов, Ірина Котлярова та Ольга Пацернюк.

 Війна сьогодні триває на усіх фронтах — і у кожного з нас є своя зброя. Якщо музика надає сил і підбадьорює українців, тож нехай вона лунає звідусюди!

Опубліковано в Новини

Шановна Юліє Вікторівно!

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає Вас з Днем народження!

  Ви -  людина з надзвичайно щирим, великим серцем. Ваш вокальний дар полонив серця тисяч відданих прихильників .

Притаманні Вам майстерність, професіоналізм, креативність, а головне – любов до своєї справи зробили Вас зразком наслідування  для багатьох колег і, особливо, покоління молодих артистів.

Глибоко шануємо Ваш талант і вагомий внесок у розвиток національного та музичного мистецтва країни.

Нехай життя приносить щастя і благополуччя, хай діяльність радує успіхом і славою, хай в серці живе вічна любов, а душа хай прагне до мрії і потаємним бажанням!

Бажаємо Вам купатися в променях слави,  захоплення шанувальників та мирного неба!

 

За дорученням колективу,                        

з повагою

в.о. генерального директора,                               

заслужений працівник

культури України                                            Ірина Конарева

 

м. Запоріжжя

20 травня 2022 рік

Опубліковано в Новини