Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 11 травня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Музика – це величезна сила, яка не має кордонів, долає агресію, дарує любов, об’єднує душі і серця!

І зараз, у скрутні для країни часи, ми відчуваємо потужну підтримку митців всього світу, які свого часу виступали у Запорізькій обласній філармонії. Одним із таких митців є диригент із Великої Британії Девід Рассел Хьюм, який у 2019 році презентував на сцені концертного залу імені М.І.Глінки разом з академічним симфонічним оркестром музичну програму «Музика туманного Альбіону». Співпраця з британським диригентом переросла у тісні творчі стосунки та багаторічну міцну дружбу.

    Але зараз йде війна в Україні. І в цей час надійні друзі поряд. Наразі, наші британські колеги проводять благодійні концертні заходи, а зібрані кошти передають на здійснення волонтерської діяльності Запорізької обласної філармонії. Ідея єдності з українським народом належить диригентові Девіду Рассел Хьюму. Адже, у скрутні часи моральна та матеріальна підтримка - це велика цінність.

Отримані кошти, за рішенням колективу, направлені на підтримку захисників країни та сімей артистів академічного симфонічного оркестру, які боронять зараз увесь світ.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою висловлює слова щирої вдячності диригентові Девіду Рассел Хьюму, друзям-музикантам PhilomusicaofAberystwyth, слухачам та усім британцям за підтримку, безкорисливість та щирість.

Ми впевнені, що Україна переможе і ми ще не один раз зустрінемося на сцені концертного залу імені М.І.Глінки! Творімо разом добро заради миру і свободи!

Опубліковано в Новини

Шановний Сергію Леонідовичу!

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає Вас – заслуженого артиста України із Днем народження!

Ваша трудова діяльність відзначається великою відповідальністю та відданістю справі, яка оберігає і продовжує найкращі традиції академічного музичного мистецтва, естетично виховує та розвиває слухача.

Протягом багатьох років Винабули у колег великої поваги та авторитету і як музикант, і як помічник головного диригента академічного симфонічного оркестру.

Бажаємо, щоб творчий потенціал завжди був реалізований, розвитку, еволюції таланту до геніального, задоволення у житті, радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення у творчості.

Хай сонце заглядає у вікна вашої домівки, а щастя - в серце!

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею на благо українського народу.

Миру, добра, щастя та благополуччя на довгі роки!

За дорученням колективу,                          

з повагою

в.о. генерального директора,                                

заслужений працівник

культури України                Ірина Конарева

 м. Запоріжжя

 11 травня 2022 рік

Опубліковано в Новини