Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 02 квітня 2022 — Запорізька обласна філармонія

2 квітня у Запорізькому військовому шпиталі просто неба з незвичайним концертом виступив колектив Запорізької обласної філармонії. Цим проектом артисти виразили свою підтримку та вдячність нашим захисникам Вітчизни, лікарям, пожежникам, волонтерам та всім, хто зараз рятує життя українців. Теплими словами відкрила захід генеральний директор, заслужений працівник культури України Ірина Конарева. Потужний Гімн України пролунав у виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» під керуванням художнього керівника, заслуженого артиста України Сергія Черногора.
Порадувала присутніх яскравими концертними номерами лауреат премії ім.І.Паторжинського Українського фонду культури Юлія Якса. Окрім лікування, бійцям ще потрібні душевне тепло, підтримка та увага, тож лейтмотивом концерту стала прониклива пісня солістки філармонії "Повертайся, солдате". Вселили надію, радість та позитивний настрій пісні провідного майстра сцени Поліни Гонтарь. Надихнули на віру та додали впевненості у Перемозі відомі українські мелодії у виконанні солістів академічного симфонічного оркестру, заслуженої артистки України Ілони Турчанінової та лауреата міжнародних конкурсів Андрія Нетреби. Піднесений настрій підтримала лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Литвин. Не залишилася без щирих оплесків та емоцій лауреат міжнародних конкурсів Вікторія Шестакова. Справжнє гасло українців "Ми з України" об'єднало усіх присутніх. Саме з такими словами звернулась ведуча програми, музикознавець Світлана Холод, відзначила подвиг армії, яка героїчно обороняє Україну та наголосила, що культура завжди буде стояти на варті розквіту країни.
Свіжі пиріжки, теплий узвар, смаколики та переможні державні прапори, що виготовляють майстрині філармонії, наприкінці заходу передано воїнам-захисникам та працівникам шпиталю. Керівники шпиталю у свою чергу подякували митцям обласної філармонії та відзначили актуальність таких проектів із сподіванням на подальшу співпрацю.
Як приємно робити свою справу, яка приносить людям радість, дарує надію та творить милосердя. Тож, робіть добро, не будьте байдужими, допомагайте та підтримуйте один одного, адже небайдужість та підтримка – запорука єдності та Перемоги. Колектив Запорізької обласної філармонії з усією країною щохвилини наближує часи миру та злагоди для нашої землі. Наш дух непереможний! Слава Україні Слава нації!

Опубліковано в Новини