Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 07 грудня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Пісня для українця, як живильна сила. Вона несе світло, надію та потужну енергетику.

7 грудня у Запорізькій обласній філармонії лунали мелодії щирої співочої душі українського народу. Концерт «Шедеври української класики» полонив запоріжців своєю красою й чуйністю. У програмі прозвучали твори титанів українського музичного мистецтва Семена Гулака-Артемовського, Миколи Лисенка, Мирослава Скорика, Олександра Білаша, Миколи Стецюна, Юлія Мейтуса, народні пісні та українська лірична поезія.

Свою майстерність та прекрасну музику слухачам дарували яскраві солісти філармонії Юлія Якса, Вікторія Шестакова, Микола Квєтков та Аліна Сліта. Партії фортепіано виконали Іоланта Дамаскіна, Інна Бачуріна, Ольга Семенець і Артур Остапчук. Публіка із великим задоволенням насолоджувалася програмою. Автор та ведуча Оксана Гопка розповіла гостям про місце української музики й поезії у світовій народній творчості, про непросту долю українських композиторів та поділилася із глядачами цікавими історіями створення творів.  

Глядачі дякували артистам за щедру емоційну віддачу й гарний настрій. Від знайомих пісень серце кожного слухача наповнилося любов'ю, теплом й гордістю за український талановитий народ. Нехай і надалі українська пісня гордо звучить по всьому світу.

4 січня Запорізька обласна філармонія в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі»  представляє святкову програму «Різдвяний джаз» джазового квартету «Music men». Завітайте і отримайте заряд позитивної енергії та натхнення на наступний рік.

Миру всім!

Опубліковано в Новини

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Це свято тих, чия  нелегка праця потребує високого професіоналізму, витримки, таланту, справжньої відданості своїй справі й великому бажанню служити людям і державі! Цього дня артисти Запорізької обласної філармонії привітали представників органів місцевого самоврядування яскравою концертною програмою.

З привітальним словом до присутніх звернувся голова Запорізької військової адміністрації Олександр Старух та висловив найщиріші побажання міцного здоров׳я, миру, натхнення і високих звершень на благо Перемоги і розквіту нашої держави!

Святковий настрій глядачам створили артисти обласної філармонії Анастасія Литвин, Юрій Дячук та солісти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Ольга Пацернюк і Сергій Пивоваров. Публіка насолоджувалася милими серцю українськими піснями «Тече вола», «Гай, зелений гай», «Мамина сорочка» та бадьорою «Добрий ранок, Україна!». Патріотизм і щира любов до Батьківщини переповнювали представників органів державної влади.

Концертна програма подарувала слухачам позитивні емоції та додала наснаги на нові професійні здобутків в ім'я зміцнення країни.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі із заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро вітає представників органів місцевого самоврядування із професійним святом, зиче незламності, всіляких земних благ та мирного неба!

Зі святом! Віддано працюємо кожен на своєму фронті!

Опубліковано в Новини

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад!

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі із заслуженим працівником

культури України

ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ

щиро вітає вас із Днем місцевого самоврядування!

 

Становлення нашої країни як незалежної демократичної держави напряму залежить від розвитку місцевого самоврядування, компетентності та відповідальності його службовців. Реалії сьогодення ставлять епохальні завдання – спільними зусиллями зберегти вільну Українську державу європейського зразка. Ворог веде війну не тільки на полі бою, а й з мирним населенням, тому на органи місцевого самоврядування випала відповідальна місія – вирішувати надскладні важливі питання та забезпечувати належні умови життя мешканців регіону.

Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, щастя, нових звершень у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих планів. Нехай ваші професіоналізм, витримка, цілеспрямованість, глибокий патріотизм, розуміння та великий практичний досвід і надалі сприяють Перемозі держави, її відбудові та зміцненню авторитету в європейській спільноті!  

 м. Запоріжжя

     7 грудня 2022 р.

Опубліковано в Новини