Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 06 грудня 2022 — Запорізька обласна філармонія
Вівторок
06
грудня
14:16

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

Моральний стан українців завжди був у пріоритеті творчої діяльності колективу Запорізької обласної філармонії.

6 грудня до Дня Збройних Сил України артисти філармонії презентували патріотичну музичну програму «Україна понад усе!», а вдячними слухачами цього разу стали вимушені переселенці із «найгарячиших» регіонів країни.

Українські пісні – особливі! Вони піднімають бойовий дух та вселяють віру у Перемогу. У концертній програмі надзвичайно чуттєво і водночас патріотично звучали відомі сучасні хіти «Мрія», «Така як ти», «Ми за волю, Ми за мир», «Думи» та інші у виконанні артистів філармонії: лауреата премії імені І. Паторжинського Українського фонду культури Юлії Якси, Юрія Дячука, солістів академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Ольги Пацернюк і Сергія Пивоварова.

Захоплююча інструментальна композиція «Астурія» А. Альбеніса підкорили публіку у виконанні чарівного дуету – заслуженого артиста України Олега Кугаєвського (баян) та лауреата міжнародних конкурсів Вікторії Терещенко (бандура). Чарівний голос саксофону подарував слухачам артист академічного симфонічного оркестру Іван Левченко. Ведучий програми – харизматичний Юлій Гаврилов.

Фінальна пісня «Настане час» торкнулася серця кожного слухача та вселила всім надію у світле майбутнє! Глядачі нагороджували артистів гучними оплесками та дякували за щасливий час мистецької насолоди.

Своїми терористичними діями агресор намагається нас зламати, але він зазнає поразки, адже в Україні найсміливіший народ і найкращі в світі воїни.

Кожною піснею, кожною нотою артисти висловлюють щирі слова вдячності воїнам Збройних Сил України. Ви – наші супер герої!

Віримо в ЗСУ! Впевнені в Перемозі!

Опубліковано в Новини

У Міжнародний день волонтерів колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою нагороджено Подякою Запорізької обласної державної адміністрації у номінації «Благодійність на захисті України» за громадську активність, самовідданість, патріотизм та за розвиток волонтерської діяльності у період воєнного стану.

Філармонійна оборона триває і надалі. Ми продовжуємо працювати на благо країни та надавати необхідну допомогу всім, хто її потребує.

Працюємо  на Перемогу!

Опубліковано в Новини

Дорогі наші янголи-охоронці – хоробрі військовослужбовці Збройних Сил України!

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі із заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро вітає вас

ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни.

За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. І нині українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та міцно боронить безпеку країни. Весь світ захоплюється відвагою, силою, мужністю і незламністю українських воїнів, а ми – низько вклоняємося нашим героям. Обіймаємо кожного з вас і дякуємо за можливість жити і працювати у вільній Україні!

Бажаємо гордо стояти на сторожі спокою батьківщини, легко відбивати всі навали з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм. Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії, наснаги та незламної волі до Перемоги.

Віримо в Збройні Сили України! Довіряємо героям, які завжди повертаються додому! 

м. Запоріжжя

6 грудня 2022 р.

Опубліковано в Новини