Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 04 грудня 2022 — Запорізька обласна філармонія

4 грудня у затишній камерній залі Запорізької обласної філармонії лунали радісні дитячі голоси, чарівна музика і слова захоплення. В рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям» відбулася пізнавальна програма «Музика танців».

Напевно, неможливо уявити наше життя без танцю –ліричного і запального, класичного і народного, загадкового і знайомого та завжди такого різного. Саме про музику і танець, які знаходяться у нерозривному взаємозв’язку, у найкращих філармонійних традиціях розповіли маленьким запоріжцям музиканти обласної філармонії.

Присутні у залі познайомилися із музикою танців різних епох та стилів: менуету, польки, жиги, полонезу та інших. Маленькі глядачі та їх батьки залюбки слухали твори відомих композиторів – Йозефа Гайдна, Йогана Себастьяна Баха, Джузеппе Верді, Георга Фрідріха Генделя, Лео Деліба, Джакомо Пуччіні та нашої землячки – заслуженого діяча мистецтв України Наталії Боєвої та українські народні мелодії.

Всі композиції супроводжувалися цікавою та інформаційною розповіддю ведучого. Так, малята дізналися історію створення танців, значення деяких музичних термінів та впевнилися, що танець – це не тільки балет або народні вихиляси, що він буває частиною симфонії, сонати, і навіть проникає у вокальні форми.

Під час програми між ведучим та публікою тривав пізнавальний діалог. Дітки дружно відповідали на цікаві музичні запитання, відгадували загадки, міркували та, звичайно, уважно слухали музику.

Свою творчість гостям подарували майстерні солісти філармонії: Юлія Якса (сопрано), Микола Квєтков (тенор) та талановиті музиканти Володимир Галіченко (скрипка), Анатолій Калітенко (скрипка), Марія Іванченко (флейта), Дмитро Саверов (контрабас), концертмейстер – Іоланта Дамаскіна, ведучий програми – Юлій Гаврилов.

Концерт пройшов у затишній музичній атмосфері. Відрадно, що під час війни українці все ж таки приділяють час естетичному вихованню дітей, а ми створюємо всі умови аби вони всією родиною могли з комфортом і користю відпочити у Запорізькій обласній філармонії. Дорогі друзі! Слухайте музику, цінуйте життя, насолоджуйтесь прекрасним разом з нами!

Запрошуємо долучитися до фантастичного світу мистецтва щонеділі о 12.00! 18 грудня у Запорізькій обласній філармонії на слухняних маленьких глядачів та їх батьків чекає родинне фольклорне свято «До нашого дому Миколай іде» від академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці». Чекаємо на всіх!

Опубліковано в Новини