Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 03 грудня 2022 — Запорізька обласна філармонія

3 грудня до Дня Збройних Сил України академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора презентував публіці пронизану патріотизмом музичну програму «Гей, соколи!».

Основу програми складали шедеври української музичної культури, народні пісні, які поєдналися із запальними танцями в оригінальних постановках та театральними замальовками із героїчного минулого. Під час концерту артисти нагадали глядачам про козацькі подвиги та їх звитягу. Як і багато сторіч тому козаки захищали свої землі, так і нині наші відважні воїни боронять Батьківщину.

Для співочого українського народу пісня є однією із святинь, найціннішим духовним скарбом, гордістю і окрасою. «Запорожці» продемонстрували всю красу і милозвучність української мови й пісні, високу професійну майстерність та артистизм. Без сумніву, своєю хореографічною досконалістю підкорили присутніх талановиті артисти балету. Бездоганний стрій оркестру ансамблю, чіткість та культура співу хору справили на слухачів незабутнє враження, а вишукані національні костюми додали особливого колориту.

Глядачі дуже тепло зустрічали нові вокально-хореографічні постановки та з нетерпінням чекали на номери, які вже полюбилися. «Гей, соколи», «Черевички», «Ой, дубе, ти дубе», «Танок з бубнами», «Їхав козак містом», «Молодички молодії» та інші концертні номери радували усіх присутніх, дарували надію та віру у прекрасне і щасливе мирне майбуття країни!

Концерт «Гей, соколи» пройшов у сповненій завзяття атмосфері. Потужна енергетика артистів та автентичні мелодії сприяли піднесенню патріотичного духу.

Обласна філармонія активно співпрацює із благодійними фондами «ЯМаріуполь», «Карітас», «Саме тут» та іншими. Гостями програми стали їх підопічні – вимушені переселенці, мешканці Михайлівського району, які зараз проживають у Запоріжжі, люди з особливими потребами та ветерани праці журналістики. Ми раді, що своєю творчістю маємо нагоду підтримувати громадян країни, дарувати щасливі емоції й справжнє відчуття гордості за свою історію і державу. Слухачі від щирого серця дякували артистам за приємний вечір.

Наразі такі програми досить актуальні, адже вони нагадують українцям про їх козацьке коріння, силу, волю, історичне прагнення до незалежності та віковічні традиції перемагати ворога.

Колектив філармонії на чолі із заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро дякує усім захисникам і захисницям, які нині боронять країну від загарбників за можливість жити й працювати у вільній країні, за мужність, відданість і звитягу. Віримо в Збройні Сили України! Ви – наша гордість і впевненість у Перемозі!

Опубліковано в Новини