Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 22 жовтня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Колектив Запорізької обласної філармонії

щиро вітає чарівну жінку, талановитого музиканта, диригента академічного симфонічного оркестру

НАДІЮ ДРУГОВУ ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

 

Шановна Надіє Ігорівно!

Ваш творчий шлях та багаторічна праця на мистецькій ниві – це яскравий приклад відданості обраній справі й безмежної любові до Музики!

Для академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії Ви стали справжньою надією і опорою та разом із колективом продовжуєте дарувати глядачам прекрасне свято музики, додавати сил і наснаги на Перемогу. Навіть у такі складні часи, під Вашим натхненним керівництвом у філармонійній родині з'явився новий молодіжний колектив – SymphoBand артистів академічного симфонічного оркестру, який вже став фаворитом серед запорізьких слухачів.

Притаманні Вам природне почуття нових стилів сучасного симфонічного мистецтва, неймовірна працездатність, увага до кожного музиканта і високий професіоналізм – це запорука поваги колег та любові шанувальників.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани та мрії, кожен день буде світлим і сонячним, а впевненість у світлому майбутньому і надалі надихає Вас на оригінальні творчі задуми.

  Бажаємо Вам міцного здоров'я, наснаги, оптимізму, яскравих, радісних подій та нових звершень, подальшого професійного розвитку й нескінченних бурхливих овацій на всіх концертах! Мирного неба, жіночого щастя, злагоди та достатку!

Тримаємо мистецький фронт разом!

За дорученням колективу,

з повагою,

в.о. генерального директора,

заслужений працівник культури України       Ірина КОНАРЕВА

м. Запоріжжя, 22 жовтня 2022р.

Опубліковано в Новини