Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 11 січня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Сайт газети "МІГ"

Публікація: 11.01.2022

Інесса Атаманчук

 Сегодня, 11 января, 83 года со дня основания отмечает Запорожская областная филармония. Искренне поздравляем центр музыкальной культуры нашего города!

Накануне, казалось бы, завершились новогодние шоу-программы, в частности, «ТиГРА-шоу», на которых побывали тысячи запорожских малышей.

Однако праздник имеет продолжение, и в пятницу, 14 января, в 18.00 Запорожский академический симфонический оркестр под управлением народного артиста Вячеслава Реди и Надежды Друговой приглашают на программу «МУЗИЧНИЙ HOLLYWOOD!

Праздничная программа – фейерверк музыкальных стилей, остроумных и лирических сюжетов, знакомых и новых прекрасных мелодий.

Опубліковано в ЗМІ про нас

Дорогі колеги!

Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 83-річчя з дня утворення

нашого спільного творчого дому – Запорізької обласної філармонії!

Запорізька обласна філармонія – це творчий бренд, справжня мистецька родина, відданих своїй справі професіоналів. Всі роки свого існування філармонія несе в суспільство любов до музики, пісні й танцю, плекає національні традиції та духовні цінності. На часі наш колектив – це команда однодумців, фахівців високого рівня, яка зберігає вірність високим ідеалам академічного мистецтва і, водночас, створює трендові мистецькі проєкти.

Разом ми даруємо гостям концертного залу імені М.І. Глінки незабутні феєрверки емоцій, яскраві свята музики та найкращі спогади.

Впевнена, що улюблені колективи – академічний симфонічний оркестр, академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», ансамбль бандуристів «Любограй», джаз-квартет та провідні солісти і надалі радуватимуть своїх прихильників блискучими прем’єрами, самобутніми програмами та невгасимим творчим запалом!

Щиро вдячна високопрофесійним керівникам колективів та адміністративному складу за підтримку та щоденний внесок у створення позитивного іміджу й зміцнення авторитету закладу.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я та невгасимої енергії, родинного затишку й сімейного тепла, високого творчого польоту і нових здобутків у благородній справі відродження, збереження та популяризації національного мистецького надбання!Нехай і надалі надає нам сил підтримка та любов численних шанувальників.

Високо ціную багатогранний талант артистів філармонії, безперервний творчий пошук і безмежну відданість сцені кожного працівника!

Зі святом!

З великою повагою до вашої праці

генеральний директор,

заслужений працівник

культури України                                                      ІРИНА КОНАРЕВА

м. Запоріжжя

11 січня 2022 рік

Опубліковано в Новини