Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 04 вересня 2021 — Запорізька обласна філармонія

4 та 5 вересня у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, за сприяння ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» відбувся перший регіональний фестиваль запорізьких брендів «Made in ZP».

Мистецький колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою долучився до проведення знакового заходу.

У суботу маленьким запоріжцям та їх батькам артисти представили музичну дитячу програму «Мультконцерт». Малята потрапили у захоплюючу мандрівку, насичену пригодницькими історіями, неповторними перевтіленнями, інтерактивними іграми, улюбленими добрими мультяшними героями та звісно ж, знайомими музичними хітами. Дітки в один голос підспівували знайомі саундтреки, брали активну участь у діалозі з ведучою та спілкувалися із героями мультфільмів. Під час подорожі Мультляндією гостям концерту у ігровій формі розповідали про важливі моральні якості: добро, дружбу, гостинність та взаємодопомогу. Щасливі посмішки дітей та бурхливі оплески стали кращою подякою музикантам.

Мультіпаті стало не тільки яскравою прикрасою фестивалю, а й перетворилося на справжнє музичне родинне свято.

Опубліковано в Новини