Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 14 вересня 2021 — Запорізька обласна філармонія

    14 вересня року у прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ відбулася прес-конференція з нагоди відкриття 82-го концертного і 65-го симфонічного сезонів Запорізької обласної філармонії. З привітальним словом до присутніх звернулася голова Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Наталія Кузьменко та представила ЗМІ учасників прес-конференції. Це: Івко Світлана Анатоліївна – заступник генерального директора Запорізької обласної філармонії; Редя Вячеслав Васильович – головний диригент академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, народний артист України. Черногор Сергій Вікторович – художній керівник – головний хормейстер академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, заслужений артист України; Дар’їна Юлія Сергіївна – керівник літературно-драматургічної частини Запорізької обласної філармонії.

     У своєму виступі заступник генерального директора Запорізької обласної філармонії Світлана Івко подякувала представникам засобів масової інформації за постійну увагу та щирий інтерес до творчості філармонії та зазначила, що новий концертний сезон обов’язково порадує яскравими проектами. 82-й концертний сезон розпочнеться 17 вересня, а 24-25 вересня відбудеться відкриття ювілейного 65 симфонічного сезону. Світлана Анатоліївна розповіла, що в рамках творчого проекту «Дві філармонії – одна країна» відбудуться обмінні концерти з Полтавською та Кіровоградською обласними філармоніями.  22 вересня до Запоріжжя завітає прекрасний мистецький колектив – лауреат міжнародних конкурсів інструментальний ансамбль «Єлисавет-ретро» Кіровоградської обласної філармонії. Художній керівник – Олена Фурманова. Колектив презентує запорізькій публіці дві концертні програми. О 14. 00 на малюків чекає «Країна музичних скарбів», а о 18 .00 для шанувальників якісної музики відбудеться незабутній концерт яскравих музикантів. А 24 жовтня академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» завітає до м. Кропивницький із колоритними програмами для дітей і дорослих. Запорізька обласна філармонія продовжує активну діяльність з виховання молодого глядача. Тісно співпрацює з дитячими музичними школами, школами мистецтв і дитячою філармонією. На жаль, за умов карантинних обмежень, колектив не має змоги відвідувати навчальні заклади, але ми з радістю чекаємо на маленьких глядачів у себе в гостях. Творчі колективи й солісти філармонії продовжують гастрольну діяльність по Запорізькій області. Відбулися концерти у мм. Мелітополь, Енергодар та у Територіальних громадах Запорізького району.

   Головний диригент академічного симфонічного оркестру, народний артист України Вячеслав Редя розповів, що свою роботу оркестр розпочав одразу зі складних проектів. Так, 10 вересня відбулося відкриття Всеукраїнського музичного фестивалю СКОРИК.Post Scriptum за сприяння Українського культурного фонду за підтримки UkrArtist Олександр Пірієв. Проект присвячений відомому українському композитору Мирославу Скорику. 12 вересня в рамках Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Музика ПростоНеба» до 30-річчя незалежності України, за ініціативи Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти академічний симфонічний оркестр радував запоріжців концертною програмою українських композиторів у Центральному парку відпочинку «Дубовий гай». 

   Відкриття симфонічного сезону, як завжди стане знаковим, адже на глядачів чекає зустріч із французькою піаністкою Кім Барб’є. Солістка представить справжню перлину епохи романтизму та найвідоміший твір Едварда Гріга – Концерт для фортепіано з оркестром. Маестро подякував голові міської громадської організації Французький культурний центр «Alliance Franсaise» Людмилі Богдановській за співпрацю в організації участі Кім Барб'є у концерті. Також, у програмі прозвучить Симфонія «Органна» Каміля Сен-Санса. Солістка – заслужена артистка України Ілона Турчанінова. 20 жовтня відбудеться традиційний концерт «Маестро запрошує». Для маленьких глядачів колектив підготував нову пізнавальну програму «Велика музика великих країн. Іспанія», яка відбудеться 10 жовтня. Вже давно триває співпраця колективів філармонії з композиторами Запоріжжя. У листопаді планується авторський концерт до 70-річчя голови Запорізького осередку Національної Спілки композиторів України, заслуженого діяча мистецтв України Наталії Боєвої за участю академічного симфонічного оркестру та солістів. Разом із Олександром Пірієвим колектив втілює проект «Україно-польські діалоги». У концерті прозвучать твори польських авторів, і відповідно, візьмуть участь солісти із Польщі У листопаді відбудеться програма, присвячена геніальному Маестро Вадиму Борисовичу Гнедашу. Проект ініційований його учнями і буде складатися із улюблених творів музиканта. Участь у концерті візьмуть диригенти із усієї країни. А вже в грудні колектив познайомить запорізьку публіку із львівським скрипалем Назарієм Пилатюком. Разом виконають «Пори року» А П'ццолли та А. Вівальді.

   Про плідну підготовку до концертного сезону академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» повідомив художній керівник – головний хормейстер, заслужений артист України Сергій Черногор. Свою концертну діяльність сезону 2021-2022 рр. ансамбль розпочав із участі у багатьох урочистих заходах з нагоди річниці незалежності України. У планах постановка яскравої програми «Танці народів світу», оновлення репертуару, підготовка козацької програми для дітей. 3 жовтня у концертному залі імені М.І. Глінки на маленьких глядачів чекає пізнавальна програма «Пригоди Крутивуса».

    Керівник літературно-драматургічної частини Юлія Дар’їна запросила всіх 17 вересня на відкриття 82 концертного сезону. Програма буде дуже цікавою та насиченою і задовольнить найвибагливіших меломанів. А вже 18 вересня відбудеться зустріч із органним мистецтвом. За пультом органу – солістка-органістка Дніпропетровського будинку органної та камерної музики, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Ксенія Бєлікова. Юлія розповіла про прем'єри в мистецьких рубриках. 19 вересня до 30-річчя незалежності України музичною казкою для дітей «Козацька сила» відкриється сезон мистецького проекту «Філармонія – дітям». Ми і надалі чекаємо маленьких глядачів щонеділі о 12.00 у концертному залі імені М.І. Глінки. І вже 26 відбудеться прем'єра музично-пізнавальної програми «Правила дорожнього руху among us», під час якої діти розберуть типові дорожні проблемні ситуації, аби надалі не стати їх учасниками. Цікаві вікторини, ігри, яскраві образи артистів будуть у стилі гри «Аmong Us». 17 жовтня – одна з улюблених класичних програм для дітей «Музичні професії», а 7 листопада прем'єра цікавої програми «Музичні скарби України», в якій діти подорожуватимуть музичними шляхами нашою країни і дізнаються про багатство культурного надбання українського народу. Творчий проект «Мистецькі зустрічі у камерній залі» стартує 29 вересня прем'єрою програми «Старовинні мініатюри». Початок – традиційно о 17.00. 13 жовтня відбудеться концерт «Сім відтінків музики», з наповненою популярними класичними творами програмою, а 27 жовтня до 80-річчя Ігоря Поклада на слухачів чекає душевний концерт улюблених пісень композитора. Сторінку джазу презентує джаз-квартет Запорізької обласної філармонії під керуванням Юрія Крюкова. 29 жовтня готується концерт «Moment notice». Юлія повідомила, що цьогоріч ювілейний – V Всеукраїнський фестиваль духовної музики «БЛАГОFEST» відбудеться у мережах інтернет простору. 23 листопада на офіційній сторінці філармонії в «Фейсбук» транслюватиметься гала-концерт учасників. На завершення зустрічі учасники прес-конференції запросили всіх насолодитися високою, чистою музикою і завітати на відкриття 82-го концертного сезону та 65-го симфонічного сезону.

Опубліковано в Новини

Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: артиста балету вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.); артиста балету І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.); артиста оркестру народних інструментів вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.); артиста-вокаліста (соліста), провідного майстра сцени (1 шт. од.); артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії (1 шт. од.); артиста-вокаліста (соліста) першої категорії (1 шт. од.);артиста-соліста-інструменталіста вищої категорії (1 шт. од.); керівника ансамблю бандуристів (1 шт.од); артиста ансамблю бандуристів ІІ категорії (1,5 шт.од).

Вимоги до конкурсантів:

  1. Артист балету вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років.

  1. Артист балету І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

  1. Артист оркестру народних інструментів вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста оркестру народних інструментів І категорії не менше 3 років.

  1. Артист-вокаліст (соліст), провідний майстер сцени

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії не менше 5 років.

  1. Артист-вокаліст (соліст) вищої категорії

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста)           І категорії не менше 3 років.

  1. Артист-вокаліст (соліст) перщої категорії

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією артиста-вокаліста  (соліста) II категорії — не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

  1. Артист-соліст (інструменталіст) вищої категорії

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-соліста (інструменталіста) І категорії не менше 3 років.

  1. Керівник ансамблю бандуристів

    Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж творчої роботи не менше 5 років.

  1. Артист ансамблю бандуристів ІІ категорії

     Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації без вимог до стажу роботи.

      Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

-       заяву про участь у конкурсі;

-       заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

-       копія документа, що посвідчує особу;

-       копія трудової книжки (за наявності);

-       копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

-       інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах або фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки          (в разі наявності).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах із Запорізькою обласною філармонією та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Документи на участь в конкурсі приймаються до «27» вересня 2021 року (включно) у відділі кадрів Запорізької обласної філармонії за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Датапроведенняконкурсуназаміщення вакантних посад «30» вересня 2021р. за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Запорізька обласна філармонія переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок претендентів.

Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, умов конкурсу, переліку необхідних документів надається за телефоном (061)236 84-83.

Опубліковано в Новини

14 вересня 2021 року об 11.00 в прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ відбудеться прес-конференція «Відкриття концертного сезону 2021-2022 у Запорізькій обласній філармонії».

Під час прес-конференції спікери Запорізької обласної філармонії проінформують представників ЗМІ про перспективи нового концертного сезону. А саме:

- пріоритетні напрямки роботи обласної філармонії у концертному сезоні 2021-2022;

- відкриття, плани та перспективи 82 концертного сезону.

- відкриття 65 симфонічного сезону. Творчі проєкти академічного симфонічного оркестру в новому симфонічному сезоні;

- нові проєкти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»;

- «Мистецькі зустрічі у камерній залі». Цікаві програми та прем’єри;

- реалізація проєкту "Філармонія - дітям". Чим здивує філармонія юних глядачів в новому концертному сезоні.

Спікери:

Конарева Ірина Едуардівна - генеральний директор Запорізької обласної філармонії, заслужений працівник культури України.

Редя В'ячеслав Васильович - головний диригент академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, народний артист України.

Черногор Сергій Вікторович - художній керівник та головний хормейстер академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, заслужений артист України.

Дар’їна Юлія Сергіївна – керівник літературно – драматургічної частини Запорізької обласної філармонії.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні даної події.

Опубліковано в Новини