Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 07 червня 2021 — Запорізька обласна філармонія

7 червня Запорізька обласна філармонії знову радо вітала у себе в гостях інклюзивну театральну трупу «Рівні можливості». Цього разу на сцені концертного залу імені М.І. Глінки за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації відбулася благодійна вистава «Світло у темряві» Режисер – Маріанна Смбатян. За короткий час це вже друга вистава і знову вона несе доброчинну і відповідальну місію. Зібрані кошти підуть на допомогу у реабілітації десятирічного хлопчика Микити Кудровського, який має генетичне захворювання.

Підтримати колектив завітав директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА, заслужений працівник культури України Владислав Мороко. На адресу артистів прозвучали теплі слова привітання із втіленням прекрасного, гостро необхідного проєкту. Очільник подякував артистам за чудовий виступ, витримку і незламну силу духу.

Організатори заходу висловили вдячність колективу Запорізької обласної філармонії за небайдужість, теплий прийом артистів та всебічне сприяння проведенню вистав.

Колектив філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою завжди підтримує добрі соціальні ініціативи та докладає максимум зусиль аби всі учасники заходу почувалися комфортноі отримали задоволення від перебування у концертному залі..

Під час вистави актори торкнулися важливих тем, які близькі суспільству в цілому, і кожній людині окремо. Враження залишилися просто вибухові. Шквал емоцій, які глядачі пережили разом із артистами неможливо передати словами.

Бажаємо всім міцного здоров'я, натхнення та взаєморозуміння! Зробимо світ кращим разом!

Опубліковано в Новини
Понеділок
07
червня
12:23

УВАГА! КОНКУРС!

Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: артиста вищої категорії академічного симфонічного оркестру, група гобоїв (1 шт.од.); артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група фаготів (1 шт.од.); артиста балету вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.), артиста хору І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.), керівника ансамблю бандуристів (1 шт. од.), керівника музичної частини (1 шт.од.); художника з освітлення (1 шт.од.).

Вимоги до конкурсантів:

Артист вищої категорії академічного симфонічного оркестру

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру 1 категорії не менше 3 років.

Артист І категорії академічного симфонічного оркестру

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Артист балету вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету 1 категорії не менше 3 років.

Артист хору І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста хору ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Керівник ансамблю бандуристів

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж творчої роботи не менше 5 років.

Керівник музичної частини

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Художник з освітлення

Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

заяву про участь у конкурсі;

заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

копія документа, що посвідчує особу;

копія трудової книжки (за наявності);

копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах або фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки (в разі наявності).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах із Запорізькою обласною філармонією та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Документи на участь в конкурсі приймаються до «15» червня 2021 року (включно) у відділі кадрів Запорізької обласної філармонії за адресою: м. Запоріжжя,  пр. Соборний, 183,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад – «17» червня 2021р. за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Запорізька обласна філармонія переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок претендентів.

Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, умов конкурсу, переліку необхідних документів надається за телефоном (061)236 44 46.

Опубліковано в Новини