Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 04 червня 2021 — Запорізька обласна філармонія
П'ятниця
04
червня

СВЯТО МУЗИКИ ТРИВАЄ!

       04 червня у концертному залі імені М.І. Глінки відбулася знакова подія для мистецького життя регіону – закриття 81-го концертного сезону!

     Попри карантинні обмеження, у цьому сезоні колектив філармонії повною мірою дарував своїм слухачам якісну музику та позитивні емоції від спілкування з мистецтвом. Разом ми були похмурими осінніми вечорами і підіймали настрій гостям, разом святкували новорічно-різдвяні свята, раділи приходу весни й створювали казку для малят. Тож, у найвідповідальнішому концерті року - ми згадали найяскравіші моменти концертних програм та ексклюзивні новинки.

      З кожним роком світ змінюється, змінюємося і ми. 4 червня Україна вперше на державному рівні відзначає Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії. Тому, цього вечора усі присутні у залі вшанували пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії.

    У «КОНЦЕРТІ НА БІС» на публіку чекала різноманітна, насичена програма, в якій поєдналася вишукана класична музики, сучасні естрадні композиції та джазові імпровізації.

      Вокальними номерами слухачів радували солісти філармонії Юлія Якса, Микола Квєтков, Вікторія Шестакова, Поліна Гонтарь, Анастасія Литвин, Герман Романченко і Богдан Хижняк. Свою виконавську майстерність шанувальникам високого мистецтва дарували струнний ансамбль у складі: Андрій Мамчур, Олег Попруженко та Оксана Олійник. Натхненність і любов до музики продемонстрували концертмейстери Іоланта Дамаскіна (фортепіано), Світлана Зеленська (фортепіано) та Дмитро Саверов (контрабас, бас-гітара), а мелодійний голос скрипки звучав у виконанні Володимира Галіченка. Неймовірно ніжний і романтичний настрій на сцені створив творчий сімейний дует – лауреати міжнародних конкурсів, заслужена артистка України Ілона Турчанінова (піаніка) та Андрій Нетреба (фортепіано).

      Українською піснею, органічно поєднаною з хореографією, національним колоритом та цікавими музичними експериментами концертну програму наповнив академічним козацький ансамбль пісні й танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь.

       Всесвітньовідомими джазовими композиціями гостей підкорював новий колектив філармонії – джаз-квартет під керуванням Юрія Крюкова.

     Під час заходу про незабутні прем'єри, сольні концерти, оригінальні мистецькі проєкти і дитячі святкові програми запоріжцям нагадали ведучі – Юлія Дар'їна та Юлій Гаврилов.

   Творчий колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою щиро дякує всім друзям філармонії, які були поруч з нами на концертах цього сезону за щирі оплески, прихильність та вдячність!

   Впевнені, що нові зустрічі, сповнені світовими музичними перлинами, будуть ще більш яскравіші. А ми поки що будемо з ентузіазмом готуватися аби подарувати вам ще більше естетичної і духовної насолоди у новому сезоні!

Опубліковано в Новини