Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 03 червня 2021 — Запорізька обласна філармонія

Мистецький діалог між Запорізькою обласною філармонією та державами Європи триває вже протягом багатьох років. Так, 3 червня у камерній залі філармонії відбувся концерт фортепіанної музики в рамках Всеукраїнського фестивалю «Французька весна в Україні» на Запоріжжі.Організатори фестивалю в Запоріжжі – міська громадська організація Французький культурний центр «Alliance Franсaise». З привітальним словом до присутніх у залі звернулася голова організації – Людмила Богдановська. Очільниця привітала всіх зі святом французької музики, познайомила публіку з виконавицею і зазначила важливість проведення заходу – адже він об’єднує різні культури, збагачує людей духовно й розширює нові горизонти.

Солістка – відома французька піаністка Кім Барб'є.Артистка активно виступає як з відомими оркестрами світу, так із сольними програмами. Тісно співпрацює з Національним симфонічним оркестром Китаю, Національним симфонічним оркестром В’єтнаму, Національним оркестром Естонії, оркестром Львівської Національної філармонії.

Тендітна та хвилююча, філігранна та бурхлива музика звучала цього вечора. Запоріжці насолоджувались витонченими мелодіями. Програма концерту складалася із яскравих творів геніальних композиторів, була різноманітною та цікавою для всіх гостей. Артистка виконала всесвітньовідомі шедеври композиторів-класиків Г.Форе, М. Равеля, Ф. Шопена, Дж. Верді та Ф. Ліста.

Концерт пройшов у піднесеній та сповненій позитивного настрою атмосфері. Майстерне виконання підкорило публіку у залі, подарувавши незабутні миті мистецької насолоди.

Організатори фестивалю та Кім Барб'є подякували колективу Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою за гостинність і високий організаційно-мистецький рівень заходу та висловили сподівання на подальшу творчу співпрацю.

Опубліковано в Новини