Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 01 червня 2021 — Запорізька обласна філармонія

На запрошення Кіровоградської обласної філармонії академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь) та академічний симфонічний оркестр (головний диригент – народний артист України В’ячеслав Редя) стали учасниками Всеукраїнського онлайн – фестивалю «Травневі музичні зустрічі - 25». Колективи Запорізької обласної філармонії своїми яскравими виступами доповнили сторінки в історії фестивалю.

У програмі фестивалю також взяли участь найпопулярніші творчі колективи України - кращі у царині музичного мистецтва.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором – заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою висловлює подяку колективу Кіровоградської обласної філармонії за запрошення, плідну співпрацю та професіоналізм.

    Бажаємо подальших успіхів, нових здобутків у благородній справі розвитку та збереження філармонійного мистецтва.

Опубліковано в Новини

ДОРОГІ МАЛЯТА!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає вас із світлим і прекрасним святом МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дитинство – найсвітліша пора життя кожної людини, час мрій та радісних митей!

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Шановні батьки! Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини, тож давайте разом щодня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради гідного виховання, і тоді маленькі українці виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Щастя всім, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Ми завжди з радістю чекаємо на вас у нашому затишному концертному залі імені М.І. Глінки на заходах мистецького проєкту «Філармонія - дітям»!

За дорученням колективу,
з повагою
генеральний директор,
заслужений працівник
культури України                                                                                       ІРИНА КОНАРЕВА

Опубліковано в Новини