Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 01 жовтня 2021 — Запорізька обласна філармонія

Колектив Запорізької обласної філармонії

на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ

щиро вітає музикантів та шанувальників музичного мистецтва із

МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

 

Шановні колеги! Дорогі друзі – шанувальники музичного мистецтва!

Колектив Запорізької обласної філармонії щиро вітає вас із

МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Музика завжди знаходить палкий відгук у серці кожної людини, адже її мову розуміють всі – незалежно від національності, віку та соціального статусу. Вона надихає на добрі справи, дарує емоції та створює гармонію.

Бажаємо всім радості та великої насолоди від багатогранного світу музики. Нехай дивними переливами мелодій в життя кожного вливаються добрі, ніжні миті і радісні зустрічі, а кожен день буде наповнений світлими почуттями!

Хай повниться ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї на многії літа, завжди палає вогонь творчості, а натхнення і професійні задуми знаходять захоплені відгуки в душах і серцях вдячної публіки.

Музика – це крила душі!

За дорученням колективу,

з повагою

генеральний директор,

заслужений працівник

культури України                  Ірина КОНАРЕВА

м. Запоріжжя

1 жовтня 2021 р.

Опубліковано в Новини
П'ятниця
01
жовтня

ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Колектив Запорізької обласної філармонії

на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України ІРИНОЮ КОНАРЕВОЮ

щиро вітаєлюдей, чиї серця належать дітям,із професійним святом – ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

 

Шановні працівники освіти!

Професія педагога – одна з найблагородніших у всьому світі. Вона об’єднує людей щирих помислів та добрих сердець.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Це – наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями і людяністю.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи і багатство душі.

Своєю творчою працею колектив філармонії теж дбає про виховання дітей і формує духовні цінності. Ми завжди раді вітати вас у концертному залі імені М.І. Глінки на наших культурно-мистецьких заходах і прививати естетичний смак разом.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щирих усмішок, сонячних днів та вдячних учнів. Професійної наснаги, нових педагогічних звершень та мирного неба над головою! Хай ваші вихованці стануть міцною опорою держави та особистою гордістю наставників!

 

За дорученням колективу,

з повагою

генеральний директор,

заслужений працівник

культури України                       Ірина КОНАРЕВА

м. Запоріжжя

3 жовтня 2021р.

Опубліковано в Новини

  30 вересня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти для педагогів Шевченківського та Хортицького районів Запоріжжя.

Яскравою концертною програмою шановних вчителів, викладачів та методистів із професійним святом привітав колектив академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії. За диригентським пультом – головний диригент, народний артист України В'ячеслав Редя та диригент, лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова.

Слухачі із великим задоволенням насолоджувалися популярними музичними композиціями. Глядачі були у захваті від професіоналізму та харизматичного виконання оркестром творів Л. Андерсона, І. Шамо, Ю. Шевченка, Д. Савенка та інших. Разом з артистами вони занурювалися в атмосферу позитиву та гармонії мистецтва.

Цього дня на адресу працівників освіти прозвучало багато теплих та щирих слів вдячності за їх сумлінну працю та педагогічну майстерність від ведучих концерту – Світлани Холод і Миколи Петюка.

Концерт пройшов у піднесеному настрої. Кожен номер програми супроводжувався бурхливими оплесками та вигуками «браво». Майстерність музикантів та прекрасні мелодії створили гостям заходу святковий настрій та подарували незабутні емоції. Багато хто із присутніх вже не вперше на концерті академічного симфонічного оркестру, але кожного разу артисти радують їх новими яскравими програмами. Від щирого серця педагоги дякували артистам за чудове свято та висловлювали своє захоплення від концертного залу.

Зі святом, дорогі вчителі! Щастя, натхнення, успіхів та всіляких благ!

Опубліковано в Новини