Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 06 грудня 2019 — Запорізька обласна філармонія

Шановні керівники та депутати місцевих рад,

працівники органів місцевого самоврядування!


Колектив комунального закладу «Запорізька обласна філармонія»

Запорізької обласної ради
щиро вітає вас із професійним святом –
Днем місцевого самоврядування!


Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчим державним органом до мешканців регіону та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання громадян. Майбутнє держави можливе тільки завдяки стрімкому розвитку місцевого самоврядування.
Тому саме Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція сьогодні є вагомим внеском у подальший розвиток держави.
Значна роль у процвітанні країни належить збереженню традицій та відродженню духовності українського народу.
Висловлюємо вам слова щирої вдячності за підтримку національного культурного надбання, музичного, народного, пісенного і хорового мистецтва, втілення нових творчих проектів та ініціатив колективу Запорізької обласної філармонії.
Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових професійних звершень на благо розбудови козацького краю.

Нехай цей святковий день додасть всім натхнення у спільній справі подальшого зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!


За дорученням колективу,
з повагою
генеральний директор,
магістр державного управління,
заслужений працівник
культури України Ірина КОНАРЕВА

 

Опубліковано в Новини

сайт Запорізької ОДА

Сьогодні на сцені концертного залу ім. М.І. Глінки широкому загалу представлено інклюзивну виставу «Світ у темряві» від першої в Запоріжжі та єдиної в Україні інклюзивної театральної трупи «Рівні можливості».

Привітав акторів-земляків з прем’єрою на великій сцені голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

– На цьому тижні ми відзначали Міжнародний день осіб з інвалідністю.  Дякую вам за запрошення на цю виставу. Впевнений, що люди з інвалідністю не повинні почувати себе незручно в нашому суспільстві. Ми маємо робити все, щоб навіть ті, хто потребує особливої уваги, почували себе повноцінними. Люди з інвалідністю мають безперешкодно мати доступ до всіх установ та організацій, вільно пересуватись вулицями, влаштовувати дозвілля. На наступний рік ми запланували переобладнання Запорізької обласної філармонії. Сподіваюсь, що депутатський корпус нас підтримає. За планом філармонія буде оснащена цілим комплексом елементів доступності: ліфтом, підйомниками, планується облаштувати в залі місця, переробити вбиральні. Щоб усім було зручно і комфортно. А зараз підтримайте наших артистів і нехай їх гастрольний тур охопить усю країну,  – зазначив Віталій Туринок.

Віталій Туринок вручив державну нагороду – орден княгині Ольги ІІІ ступеня члену всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвалідів-спинальників України» Ірині Петровській. Нагадаємо, Указом Президента України з нагоди 28-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року відзначено видатних українців.

За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у реалізацію проєктів, спрямованих на привернення уваги до проблем осіб з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя та з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю Віталій Туринок цінним подарунком (годинником) відзначив режисера-постановника інклюзивної трупи «Рівні можливості» Маріанну Смбатян та акторів Марію Корхову та Аллу Мурізіді.

Постановка «Світло у темряві» присвячена різним життєвим факторам, які близькі та важливі кожній людини незалежно від віку, статі, соціального статусу тощо. Герої цієї п’єси − такі ж люди, як і всі. Кожен з них має свою складну ситуацію в житті, але намагається будь-що впоратися та подолати труднощі.

Сюжет розгортається навколо жителів одного подвір’я. У центрі уваги – звичайні буденні проблеми, ситуації, знайомі нам усім. Режисер-постановник Маріанна Смбатян у спектаклі показала і проблеми насильства в родині, і алкоголізм, труднощі з самореалізацією для людей із інвалідністю.

Вистава спонукає глядачів до іншого сприйняття життя і розуміння, що люди з інвалідністю заслуговують на повагу суспільства. Вони можуть надихати і реалізовуватись. Вистава допомагає по іншому подивитися на власне життя та змінити його на краще.

Публіка дуже тепло прийняла на великій сцені акторів інклюзивної трупи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

посилання на сайт https://www.zoda.gov.ua/news/48163/u-zaporizkiy-filarmoniji-bude-vstanovleno-lift-ta-pidyomniki-dlya-osib-z-osoblivimi-potrebami.html?fbclid=IwAR3Yj2FYFuTLB2IvqcnxCcEiNzb6DNPH2xNFYD0J7dzcpgyAElf8OhPCFRA

Опубліковано в Новини
Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Пошук по сайту

Календар новин

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31