Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 17 травня 2018 — Запорізька обласна філармонія

Запорізькому обласному центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді – 70 років!

15 травня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди ювілею. Туристи - найщасливіші люди, адже вони чують мелодію природи, знайомий їм голос вогнища, біля якого живе дзвінка юність, вони вимірюють життя кілометрами, а не квадратними метрами. Світ – це книжка і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку.

Перед початком заходу в фойє на гостей чекав тематичний імпровізований табір, в якому були всі найнеобхідніші для туриста речі. Для когось це були прекрасні спогади про минулі часи, а хтось почерпав натхнення для нових подвигів.

       Із найкращими побажаннями до педагогів, випускників і вихованців гуртків центру туризму звернулися заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін та заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко. На адресу гостей прозвучало багато теплих та щирих слів від директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяни Озерової, молодіжного мера Запоріжжя, керівника молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Сергія Ільченка, заступника голови Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Юрія Юдіна, директора комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради Романчука Олександра Павловича. Очільники привітали працівників Центру іза сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки, за зразкове виконання службових обов’язків, плідну працю, високі досягнення у професійній діяльностіта з нагоди 70-річчя центру відзначили кращих працівників Почесними нагородами й цінними подарунками

         В цей день у залі були присутні й ветерани дитячого туризму, яким із найщирішими побажаннями вручили прекрасні квіти.

Музичним подарунком для ювілярів став теплий і щирий концерт від артистів обласної філармонії.

Програма була насичена і сповнена яскравими номерами. Незабутніми, улюбленими вокальними та інструментальними композиціями глядачів вітали:– народна артистка України Любов Малицька, провідні майстри сцени Юлія Якса (сопрано) та Микола Квєтков (тенор), лауреат міжнародних конкурсів Володимир Галіченко (скрипка), провідні артисти філармонії Поліна Гонтарь (естрадний спів) і Тетяна Лаврик (естрадний спів). Українські народні мотиви звучали у виконанні козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь. Ведучі заходу – Світлана Холод та Микола Петюк.

Всі глядачі отримали неймовірну насолоду від блискучого вокалу, майстерного виконання інструментальних та хореографічних номерів. Чарівні дуети та улюблені сольні хіти підкорили публіку. Після кожного виступу глядачі нагороджували артистів бурхливими оплесками та прекрасними квітами.

Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою радо і гостинно вітав своїх гостей у концертному залі імені М.І. Глінки та доклав максимум зусиль аби створити святкову атмосферу та комфортні умови для всіх учасників заходу. Свято відбулося на високому професійному рівні. Всі присутні отримали багато позитивних емоцій та незабутніх спогадів від мистецької події. Ще раз вітаємо працівників і вихованців Центру з Ювілеєм, бажаємо нових цікавих туристичних маршрутів, краєзнавчих і наукових відкриттів, перемог і здобутків на ниві туризму та краєзнавства!

Опубліковано в Новини

     Давня творча дружба пов’язує колективи Запорізької обласної філармонії та Харківського Національного академічного театру опери і балету імені М. Лисенка. Це підтверджується виступами провідних артистів театру на сцені концертного залу імені М.І. Глінки та творчою співпрацею під час проведення Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці». Запорізький глядач вже високо оцінив та полюбив артистичного головного диригента оркестру театру Лауреата Міжнародних конкурсів Дмитра Морозова, харизматичну солістку театру – заслужену артистку України Олену Старікову та інших талановитих митців.
      Настала черга запоріжців продемонструвати харків’янам свою майстерність. 13 травня 2018 року на сцені Національного академічного театру імені М.Лисенка відбувся прем’єрний показ вистави «Колесо Фортуни», в основу якої покладена сценічна кантата німецького композитора К.Орфа «Карміна Бурана», для змішаного хору, дитячого хору, балету і симфонічного оркестру. Диригентом цього творчого проекту був запрошений головний диригент академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, народний артист України Вячеслав Редя. Прем’єра вистави «Колесо Фортуни» пройшла з великим успіхом, при аншлазі у залі на 1600 місць. Майстерності артистів, художньому оформленню, режисерському рішенню вистави аплодували глядачі стоячі. А високому професіоналізму народного артиста України Вячеслава Реді аплодували не тільки глядачі, а й артисти оркестру, хору та балету. Це - висока оцінка майстерності запорізького Маестро!
      Із захопленням аплодували виконавцям і два генеральних директора. Саме цього часу з творчим візитом у Національному академічному театрі опери та балету імені М.Лисенка була генеральний директор Запорізької обласної філармонії, заслужений працівник культури України Ірина Конарева. Під час зустрічі з генеральним директором – художнім керівником театру Олександром Оріщенком відбувся обмін досвідом роботи, намічені плани щодо створення цікавих програм, обговорювалось втілення майбутніх спільних проектів. Зокрема внесено пропозицію творчої співпраці в рамках міжнародного фестивалю «Харків Мюзик Фест», проведення оперних вистав на сцені концертного залу імені М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії.
     У новому 79 концертному сезоні запорізькому глядачеві будуть запропоновані спільні творчі проекти. Так, найближчий мистецький проект «Від класики до Голівуду» за участю заслуженої артистки України Олени Ширяєвої, лауреата Міжнародних конкурсів, диригента Дмитра Морозова і академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії відбудеться 15 червня 2018 року на сцені концертного залу імені Глінки, а сюїта «Планети» Густава Холста запропонована для виконання на сцені Харківського Національного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка симфонічним оркестром та хором театру під керівництвом народного артиста України Вячеслава Реді найближчим часом.
     Ми вдячні нашим харківським колегам за спільну творчу працю, колективу театру – за теплий прийом. А глядачам – за щирість емоцій та визнання талантів Запорізького краю.

Опубліковано в Новини
Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Травень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Пошук по сайту

Календар новин

« Травень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31