Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 05 березня 2018 — Запорізька обласна філармонія
Понеділок
05
березня
14:28

30 – ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЛОВИНА ШЛЯХУ!

    Весна – це натхнення, посмішки і перші теплі промінчики сонця, які ще може і не гріють землю, але точно зігрівають наші серця. Початок такої життєрадісної пори року відзначився у Запорізькій обласній філармонії звучанням прекрасної музики. 1 березня 2018 року у концертному залі ім. М.І. Глінки відбувся ювілейний концерт до 30-річчя творчої діяльності соліста Запорізької обласної філармонії, лауреата міжнародних конкурсів, віртуозного скрипаля Володимира Галіченка!
    Справжнього майстра сцени вже давно полюбила запорізька публіка, тому привітати ювіляра та насолодитись його професійним виконанням зібралися не тільки колеги, друзі, а й безліч шанувальників філармонійного академічного мистецтва.
    На початку програми ведуча, заслужений працівник культури Алла Ходакова коротко розповіла присутнім про роки кропіткої праці, навчання та становлення Володимира Галіченка як виконавця, його концертну та педагогічну діяльність, спільну працю з багатьма видатними виконавцями. А на екрані глядачі могли побачити цікаві фото з життя майстра та ілюстрації до виконуваних творів. Розділити радість знакової події зі своїм колегою завітала піаністка з польщі Галина Ушакова. Артистів поєднує спільний творчий шлях, який розпочався працею в Домі органної музики міста Дніпра. Галина Ушакова – це професіонал високого рівня, в чому змогли впевнитись і слухачі. Виконання насиченої, технічно та змістовно складної Сонати  для скрипки та фортепіано ля мажор Сезара Франка відбулося в повному тандемі музикантів. Передати всі найтонші зміни емоцій, яскраві образи, розповісти без слів історію високих почуттів, яку замислив композитор, можуть зуміти тільки музиканти, які володіють ансамблевою чуттєвістю, довершеною технікою, витримкою та артистизмом.
    У другому відділенні Володимира Галіченка привітали струнний оркестр ЗДМУ ім. П. Майбороди під керівництвом Ігоря Горського, виконавши Концерт з циклу «Пори року» - «Літо» Антоніо Вівальді, а також неочікуваним та приємним сюрпризом стало виконання оркестром для ювіляра пісні «Happy вirthday to you». Молоде покоління музикантів не тільки продемонстрували своє старанне ставлення до навчання, інструменту і вибраного творчого шляху, а й побачили неймовірний результат систематичної праці та самовдосконалення на прикладі вже відомих митців.
    Відомі життєрадісні мелодії В. А. Моцарта слухачі почули у дуетному виконанні Володимира Галіченка та артистки Запорізької обласної філармонії, піаністки Іоланти Дамаскіної, які змогли передати всі нюанси витонченого письма майстра. Цікаву інтерпретацію Венеціанського карнавалу Ніколо Паганіні відтворив струнний квартет у складі: Володимир Галіченко (скрипка), артисти академічного симфонічного оркестру Андрій Мамчур (скрипка), Олег Попруженко (альт) та Андрій Семеренко (віолончель). Також, у їх виконанні слухачі насолоджувались співочими і ніжними інтонаціями «Andante Cantabile» Петра Чайковського. І на завершення концерту Володимир Галіченко, Костянтин Цацин та Галина Ушакова додали трохи ноток джазу та авангарду.
Публіка дуже радо зустрічала виконавців та довго не відпускала зі сцени бурними оплесками. Багато теплих, щирих слів подяки та побажань нових творчих звершень звучали цього вечора на адресу музиканта від друзів та колег, а віддані шанувальники дякували за талант та незабутні враження концерту бурхливими нескінченними оваціями, теплом й морем квітів. На знак вдячності за прекрасне мистецтво свою збірку з віршами подарував лідер запорізького гурту «JIVA ONLINE», священик  В’ячеслав Власенко.
    Колектив Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою бажає Володимиру Галіченку міцного здоров׳я на довгі роки, бадьорості духу, творчої наснаги та нескінченного захоплення шанувальників. Нехай музика ніколи Вас не полишає!

Опубліковано в Новини
Понеділок
05
березня
10:50

Дивлюсь я на небо

Газета "Запорізька правда" №7 (23794) від 1.03.2018 р.

Опубліковано в ЗМІ про нас

ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ

Светлана Олейник

Скрипач Владимир Галиченко отметил 30-летие творческой деятельности концертом в филармонии

Музыкант Запорожской областной филармонии, лауреат международных конкурсов Владимир Галиченко дал юбилейный концерт с участием своих коллег. Юбилей получился двойным — 30-летие творческой деятельности и личное 50-летие. В этот вечер звучали Моцарт, Чайковский, Паганини,Франк. Зал был заполнен примерно на треть — собрались истинные ценители классической музыки и таланта Владимира Галиченко.

Ярким было выступление дуэта Владимира Галиченко и пианистки Галины Ушаковой. Их творческий союз возник больше 20-ти лет назад в Днепропетровском доме органной и камерной музыки, где они работали. Теперь Владимир Галиченко — солист филармонии в родном Запорожье. Галина Ушакова Живет в Польше. Но иногда играют вместе. Ради юбиляра пианистка приехала в Запорожье. На концерте дуэт сыграл на «бис».концерт Владимира Галиченко 

На вопрос «Индустриалки», какие испытывает ощущения после концерта, Владимир Галиченко ответил:

-Радостные, прежде всего. Конечно, хотелось, чтобы это был праздник для себя, для людей. Со мной выступала пианистка Галина Ушакова, с которой играю больше 20-ти лет; квартет филармонии, оркестр музыкального училища под руководством Игоря Горского, пианистка нашей филармонии Иоланта Дамаскина… В этот вечер выходил на сцену с музыкантами, с которыми сотрудничаю.

-Для концерта вы выбрали любимые произведения?

-Да, я очень хотел сыграть одни из самых любимых произведений, в частности «Сонату для скрипки и фортепино» Сезара Франка. Это очень глубокая, содержательная музыка. Сыграл ее второй раз в жизни. В первый — играл 20 лет назад.

концерт Владимира Галиченко 

Не музыкант, а муза

-Как вы решили стать музыкантом?

-Мама хотела, чтобы я занимался музыкой. Она в детстве не могла этого сделать, было тяжелое послевоенное время. И хотела, чтобы кто-то из ее детей играл на каком-то музыкальном инструменте. Мама говорит, что я сам выбрал скрипку. Мне было 6 лет и, чтобы угодить маме, я ходил в музыкальную школу. Хотел ли этого? Плохо это помню. Вряд ли какой-то ребенок хочет много заниматься.

А когда мне было лет 12-13, я попал на концерт в Запорожской филармонию. «Живьем» услышал, как играют на скрипке большие мастера. А еще побывал на постановке «Лебединое озеро» — она меня поразила! И тогда я «загорелся» музыкой.

-Вы отмечаете 30-летие творческой деятельности. Вспомните, пожалуйста, свой первый выход на большую сцену.

-Возможно, сцена была и не совсем большая. Это был мой сольный концерт в Киевском музыкальном училище, где я учился.

концерт Владимира Галиченко 

-Как сложился ваш знаменитый дуэт с Галиной Ушаковой?

-Я пришел работать в Днепропетровский дом органной и камерной музыки. Директор поставила нас вместе в концерт. Я еще тогда сопротивлялся, потому что какое-то время играл с другими пианистами. Потом мы стали репетировать и после нескольких минут игры поняли, что наш ансамбль, что называется, от природы.

-Правда, что Галина Ушакова приходиться вам первой тещей?

-Правда. Получилось, что я сначала познакомился с будущей тещей, а потом с будущей женой. Я перевез дочь Галины Ушаковой в Польшу, когда поехал туда работать. А потом меня пригласили на работу в Украину, солистом частного оркестра «Времена года» в Днепропетровск, и мне было интереснее работать здесь.

концерт Владимира Галиченко 

-Что считаете главным достижением в своей творческой жизни, а что — в личной?

-В творческой жизни любого музыканта главным достижением считаю, прежде всего, любовь к своему делу и целеустремленность.

А в личной — это встреча с моей нынешней супругой Галиной.

-Она музыкант?

-Нет, но очень любит музыку. Она — моя муза.

концерт Владимира Галиченко 

Как писала «Индустриалка», известная певица поделилась с запорожца

ссылка на сайт: http://iz.com.ua/kultura/zaporozhskiy-muzyikant.html

Опубліковано в ЗМІ про нас
Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Березень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Пошук по сайту

Календар новин

« Березень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31