Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 31 січня 2018 — Запорізька обласна філармонія

Запорізька область, з її безкрайніми степами та зеленими берегами Дніпра, з сакральними Хортицею та Кам’яною Могилою, з мальовничими річками та ставками, з неповторним українським колоритом та яскравими представниками різних національностей гостинно чекає на гостей з усіх країв. У нас є на що подивитися, є що показати, і є чим пишатися. Ми радо запрошуємо туристів з далеких країн, гостей з усієї України, і вони відвідують нашу область, надовго зберігаючи яскраві враження та теплі почуття.
    А щоб ще раз показати всю красу нашого краю, комунальний заклад „Запорізький обласний краєзнавчий музей” Запорізької обласної ради за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації оголошує проведення у 2018 році обласного фотоконкурсу „Запорізька область. The best travel photo” для створення туристичного іміджу Запорізької області.
    Кожен учасник може надіслати до 4 фотографій У конкурсі можуть брати участь фізичні особи, яким виповнилося 16 років, юридичні особи та громадські організації які офіційно подадуть заявку про участь. Заявки та фотороботи приймаються за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Троїцька, 29, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

    Телефон для довідок: (061) 239-06-33, 096-109-04-56.
    Голосування за найкращі роботи буде відкритим - в соціальній мережі Фейсбук  на сторінці https://www.facebook.com/profile.php?id=100023878486863
    Участь у конкурсі передбачає згоду на використання фотографій у друкованій, сувенірній продукції, на інтернет-ресурсах, виставках з метою популяризації Запорізької області.
    Прийом робіт триватиме до 30 червня 2018 року. Підсумки конкурсу буде підбито 25 вересня 2018 року. За результатами конкурсу в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться виставка з використанням 100 найкращих фоторобіт переможців.
    

Положення
про проведення у 2018 році обласного фотоконкурсу
для створення туристичного іміджу Запорізької області

І. Загальні положення

1.1. Обласний творчий фотоконкурс для створення туристичного іміджу Запорізької області (далі – Конкурс) засновано комунальним закладом «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради. (далі – Музей). Підготовку та проведення Конкурсу здійснює Музей.
За результатами Конкурсу в Музеї відбудеться виставка з використанням 100 найкращих фоторобіт переможців Конкурсу.
1.2. Основною метою проведення Конкурсу є розкриття внутрішнього туристичного потенціалу Запорізького краю та створення позитивного іміджу області.
1.3. Завдання конкурсу:
залучення населення до питання розвитку туризму;
інформаційне та рекламне забезпечення популяризації туристичної сфери;
представлення обласного туристичного продукту на регіональному, всеукраїнському рівні;
формування та просування туристичного продукту області через мережу Інтернет.

ІІ. Порядок проведення та умови участі у Конкурсі

2.1. Конкурс є відкритим. У ньому можуть брати участь фізичні особи        (яким виповнилося 16 років), юридичні особи та громадські організації які офіційно подали заявку про участь у Конкурсі.
2.2. Участь у Конкурсі передбачає згоду на використання фотографій у друкованій, сувенірній продукції, на інтернет-ресурсах, виставках з метою популяризації Запорізької області.
Учасники конкурсу при поданні робіт зобов’язані дотримуватись  вимог законодавства про авторські права.
2.3. Конкурс проводиться протягом січня - вересня 2018 року у ІІІ етапи:
І етап - з 15 січня по 30 червня 2018 року - прийом робіт.
ІІ етап - з 1липня по 31 серпня 2018 року - відбір поданих                     робіт в соціальній мережі Фейсбук                                                                                            ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100023878486863).
ІІІ етап - з 1 по 25 вересня 2018 року - підведення підсумків Конкурсу.
2.4. Для участі у Конкурсі подається заявка за формою, згідно з додатком 1, підписана учасником.
2.5. Кожен учасник може надіслати до 4 фотографій.
2.6. До участі у Конкурсі допускаються фотографії, зроблені на плівку або цифровою технікою з використанням будь-якої технології аналогового негативно-позитивного фотопроцесу та цифрових редакторів зображення з мінімальним застосуванням технологій та елементів Digital Art.
2.7. Файли надсилаються у форматі .jpg, розміром не менше 3500 px по довгій стороні, роздільною здатністю 300 dpi.
2.8. Підпис до фотографії має містити прізвище, ім’я автора, назву роботи, місце зйомки. Підпис електронних файлів слід робити таким чином: prizvyshche_imia_01_nazva_mistse.
2.9. Оцінка поданих проектів робіт здійснюється згідно з критеріями, що пред’являються до ескізу зображувального елементу:
    оригінальність ідеї та зміст художнього рішення мають відображати мету і завдання Конкурсу;
    наявність елементів, образів або символів, що асоціюються з ключовими туристичними об’єктами Запорізької області;
    врахування основних туристичних принад та переваг регіону (сакральні пам’ятки, козацьке минуле, рекреаційно-оздоровчий потенціал, поліетнічність та багатокультурність, індустріальна спадщина);
    актуальність з огляду на пріоритети розвитку туристичної галузі на території Запорізької області;
    технологічна універсальність (збереження можливості візуалізації, ідентифікації та прочитання при змінах розміру, однаково вдалий вигляд як в кольоровому, так і в монохромному варіанті);
    можливість розміщення на будь-яких поверхнях (папір, картон, скло, пластик, дерево, метал).
2.11. Заявки на участь надсилаються на поштову адресу Музею у письмовому та електронному (з подальшим надсиланням поштою) вигляді.
    Фотографії надсилаються в електронному вигляді. Роботи також можуть надсилатися на електронних носіях (DVD-RW, Flash memory) або подаватися особисто або поштою.
    Заявки та фотороботи приймаються за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Троїцька, 29, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефон для довідок: (061) 239-06-33, 096-109-04-56.
2.12. У разі надання неповного пакету документів чи недотримання формату фотографій роботи повертаються на доопрацювання.

IІІ. Визначення переможців Конкурсу та нагородження

3.1. Визначення переможця Конкурсу здійснюється відкритим голосуванням на сторінці конкурсу у соціальній мережі Фейсбук.
3.2. Переможець нагороджується Грамотою Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації.
3.3. Всі учасники Конкурсу відзначаються дипломами учасника фотоконкурсу.


Додаток
                            
до Положення про проведення у 2018 році обласного фотоконкурсу для створення туристичного іміджу Запорізької області
(розділу ІІ пункт 2.4.)

Прізвище, ім’я, по батькові*

Дата народження*

Місце проживання*

Місце роботи (навчання), посада

Адреса для листування*

Електронна адреса*

Контактні телефони*

*- обов’язкові поля для заповнення

Учасник погоджується з використанням та обробкою персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Учасник надає згоду на використання фоторобіт, направлених на Конкурс, згідно з Положенням для промоції Запорізької області відповідно до законодавства про авторські права.

Дата                                                                                   Підпис учасника

Опубліковано в Новини

Україна давно стала другою батьківщиною для багатьох народів, у Запорізькій області  проживають 130 національностей. В області зареєстровано близько 95 громадських об’єднань національних меншин.
    Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Мороко зазначив:
     - У Запорізькій області мирно проживають усі нації та народи,  споріднені спільністю історичної долі, багатовіковими взаєминами в релігійному, культурному, господарському, суспільно-політичному житті. Запорізька область є регіоном з різноманітною суспільною структурою, в якій широкий спектр етнічних, релігійних та культурних ідентичностей розвивався протягом багатьох століть. Така різноманітність збагачує наш регіон, але є значним викликом, оскільки в умовах гібридної війни існує ризик виникнення конфліктів у сфері міжетнічних і міжконфесійних відносин, радикалізації та проявів екстремізму в діяльності окремих об'єднань національних меншин та релігійних громад.
    Виходячи з цього, гарантії захисту прав усіх етнічних спільнот, збереження і розвиток їхньої національної самобутності є основною умовою утвердження миру і злагоди в українському суспільстві, одним із невідкладних спільних завдань держави і громадянського суспільства.
    З цією метою в області активно працює Координаційна рада громадських об’єднань національних меншин при голові облдержадміністрації, до якої увійшли представники 28 національно-культурних товариств. У 2017 році було проведено чотири засідання Координаційної ради громадських об’єднань національних меншин при голові облдержадміністрації.
    У 2017 році виділено та реалізовано 310,0 тис. грн. на заходи Програми підтримки розвитку культур національних меншин на 2017 рік. Ці кошти були спрямовані на масові культурно-мистецькі заходи, такі як презентація «Національного подвір’я» під час Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці», заходи з нагоди Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України, на проведення днів культури національних меншин, які проживають на території області. Визначними подіями для області було відзначення 155-річчя переселення болгар до Таврії у містах Запоріжжя та Мелітополь, у Приморському та Приазовському районах за участю офіційної делегації з Болгарії та відкриття польсько-українського центру в Запоріжжі.
    Усі ми різні, усі маємо однакові права – в цьому наша сила й самобутність.

Опубліковано в Новини

Наприкінці року галузь культури традиційно підбиває певні підсумки. За підтримки облдержадміністрації проведено понад 20 міжнародних, всеукраїнських, обласних, регіональних фестивалів. Обласні театри та філармонія побували з гастролями в гостях у мешканців Запорізької області та ще 10 областей України.

         Надовго запам’яталися запоріжцям та гостям області міжнародний театральний фестиваль «Місце зустрічі – Запоріжжя. Німецько-український театральний фестиваль», всеукраїнські фестивалі - відкритий конкурс баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі», фестиваль духової та естрадної   музики   «Таврійські сурми» (м. Мелітополь), фестиваль духовної музики «БЛАГОFEST», молодіжний міжнаціональний фестиваль «Віра. Надія. Любов» (м. Мелітополь), козацький фестиваль «Покрова на Хортиці», регіональні заходи - фестиваль-конкурс на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна», Запорізький туристичний фестиваль «Запоріжжя – місце щастя». Вже традиційно приймають гостей Новорічно-різдвяний фестиваль, фестивалі національної кухні, «Поетичний травень», «Срібна купальська роса» (Токмацький район). Велика увага приділялася підтримці творчих проектів, спрямованих на популяризацію театрального, музичного, вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва.

         За 11 місяців 2017 року в обласних театрах і філармонії відбулося 1339 вистав та концертів, обслуговано 189,3 тис. глядачів, доход від основної діяльності склав 10198,9 тис. грн. Обласні театри взяли участь у 10 міжнародних та всеукраїнських театральних фестивалях, де були відзначені в багатьох номінаціях як переможці.

         Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України, Владислав Мороко наголошує:

        - Велика увага приділяється підтримці закладів культури, творчих проектів, спрямованих на популяризацію театрального, музичного, вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва, підтримці та розвитку національних традицій. Загальна сума видатків по галузі культури за 9 місяців 2017 року склала 418432,6 тис. грн., при плані 476210,3 тис.грн., що на 42,1 відсотка більше ніж у 2016 році. Доходи від платних послуг, наданих установами культури, склали 23173,2 тис. грн., що на 29,1 відсотка більше ніж у минулому році.

         У 2017 році тривало фінансування трьох обласних програм, обсяг яких склав 2500,490 тис. грн. Відповідно до Програми розвитку культури Запорізької області на 2013-2017 роки подовжено виплату творчих стипендій членам обласних відділень національних творчих спілок України та виплату обласних премій за досягнення в розвитку культури Запорізького краю (загальна сума 119 тис. грн.) та літературно-мистецької премії імені Петра Ребра – 50 тис.грн.

         Протягом року тривала робота з покращення матеріально-технічної бази установ культури. Видатки з обласного бюджету на капітальні та поточні ремонти обласних установ склали 405,4 тис. грн. із запланованих 7521 тис.грн. Для проведення ремонтів установ та закладів культури в містах і районах, об’єднаних територіальних громадах області направлено 33300 тис. грн., відремонтовано 191 заклад.

Опубліковано в Новини
Купити та забронювати квитки Ви можете
як на нашому сайті, так і за телефонами
236-44-67, 701-0-107,
(099) 701-0-107,
(093) 701-0-107,
(098) 701-0-107.
« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Пошук по сайту

Календар новин

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31