Середа
04
травня

Вітаємо керівника оркестру академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці" Кугаєвського Олега Борисовича з Днем народження!

Шановний Олеже Борисовичу!

Запорізька обласна філармонія щиро вітає Вас із Днем народження!

Ваш творчий шлях та багаторічна, творча праця – це яскравий приклад відданості обраній професії. Разом з колективом академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії Ви даруєте людям свято музики, сприяєте розвитку національного мистецтва та збагаченню культурної спадщини регіону. Ваш професіоналізм як керівника оркестру народних інструментів – це запорука якісного виконання та звучання музичних композицій колективу, що викликає захоплення знавців музичного мистецтва України та зарубіжжя.

Нехай життя буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та яскраві перемоги. Хай Ваше серце буде зігріте любов'ю і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословенням. Міцного Вам здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру!

Бажаємо, щоб в добрих починаннях і справах Вас супроводжували успіх і щастя, а вірні друзі та об’єднаний спільною метою високопрофесійний колектив сприяли звершенням в ім’я кращого майбутнього рідного краю та всієї України!

За дорученням колективу                                     

з повагою

в.о. генерального директора,                              

заслужений працівник

культури України                                          Ірина Конарева