• Академічний симфонічний оркестр

  • __Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

  • Ансамбль бандуристів "ЛЮБОГРАЙ"

  • 1
  • 2
  • 3
Фільтрувати матеріали за датою: травня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Запорізька обласна філармонія продовжує радувати шанувальників класики вишуканими концертами інструментальної музики. До уваги запоріжців та гостей міста представляємо нову концертну програму проєкту «Скрипка + рояль» віртуозного творчого дуету – лауреата міжнародного конкурсу Володимира Галіченка (скрипка, м. Запоріжжя) та дипломанта міжнародного конкурсу Галини Ушакової (фортепіано, Польща).

Володимир Галіченко закінчив Московську державну консерваторію ім. П. Чайковського по класу скрипки професора О. Каврзнєва та асистентуру-стажування Національної музичної академії України (клас О. Рівняк). У 1997 році став лауреатом ІІ міжнародного конкурсу ім. Лисенка. Брав участь у міжнародних фестивалях у мм. Шлезвіг-Гольштейн (Німеччина), Евіані (Франція), Шверадув-здруй (Польща).

Галина Ушакова закінчила Львівську музичну академію в класі учениці Г. Нейгауза професора Марії Тарнавецької. Як концертмейстер виступала з багатьма відомими музикантами України, Польщі, Росії. Має численні нагороди та дипломи міжнародних конкурсів як найкращий концертмейстер.

Творчий тандем талановитих артистів радує меломанів з 1996 року. За роки спільної творчої роботи музиканти разом зіграли понад 400 концертів в багатьох містах України, а також у Польщі та Білорусі. До репертуару Володимира та Галини входять як класичні західноєвропейські твори, так і сучасна українська музика.

Всім поціновувачам музичного мистецтва під час програми артисти подарують твори всесвітньовідомих композиторів. У першому відділенні прозвучать дві Сонати великих віденських класиків Вольфганга Амадея Моцарта і Людвіга ван Бетховена, наповнені гармонією, витонченістю і іскрометним гумором. У другому відділенні музиканти виконають скрипкові п'єси Анрі В'єтана, Йоханнеса Брамса, Сергія Прокоф'єва і Мирослава Скорика, а також музичні «цукерочки» – відомі мелодії зі світу кіно.

Завітайте до концертного зал імені М.І. Глінки 17 травня 2022 року о 18.00 та отримайте естетичну насолоду від чарівних мелодій!

Опубліковано в Афіша