• Академічний симфонічний оркестр

  • __Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

  • Ансамбль бандуристів "ЛЮБОГРАЙ"

  • 1
  • 2
  • 3
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 30 листопада 2021 — Запорізька обласна філармонія

     Рік заснування колективу - 1992. До його складу увійшли талановиті професійні музиканти з великим досвідом сценічної роботи. У 2002 році ансамбль став лауреатом Міжнародного конкурсу у м. Київ.

  Без сумніву, привабливість ансамблю – у музиці, талановитих обробках і аранжуваннях композитора,заслуженого працівника культури України Миколи Кваші. До речі,твір Миколи Кваші у 2005 році був включений до компакт- диску «Кращі 100 творів українських композиторів XX сторіччя» виданого в Канаді.

    У репертуарі цього колективу – народна музика багатьох регіонів України,естрадні і джазові твори всесвітньо відомих композиторів,народні та сучасні пісні українських композиторів.

    В 2022 році ансамбль святкуватиме своє 30-ти річчя. Поряд з неперевершеними аранжуваннями М. Кваші, які складають 90% репертуару колективу, з музикантами співпрацює талановиті молоді аранжувальники Андрій Жук Андрій Яцків (м.Львів). У 2019 році оновився склад колективу. Прийшли молоді талановиті співачки:

Світлана Пляка, Людмила Мокряк.Багато років з музикантами працює Іванна Клоц, Артемом Гасленко та Олексієм Козачинським.

  Колектив гастролював майже по всій Україні. Він постійно бере участь у відомих в Україні мистецьких проектах «Краю наш,тебе ми прославляємо!», «Об’єднаймо мистецтвом Україну!».

Музику,яку творять майстри музичної справи,що виходять на сцену,вишукана та філігранна. У ній продумано усе до дрібниць. Професійність виконання її бездоганна.

   Склад колективу:

Художній керівник колективу – Олена Фурманова(скрипка);

Віталій Присяжний (баяніст-віртуоз,аранжувальник);

Віталій Маслюков(гітара);

Олег Кротов(контрабас);

Артем Гасленко(ударні інструменти);

Анна Шуть(ведуча);

Солісти-вокалісти:

Іванна Клоц, Світлана Пляка, Людмила Мокряк, які є також учасницями вокального тріо «Дежавю»;Артем Гасленко та Олексій Козачинський.

Опубліковано в Афіша

«Країна музичних скарбів» - концертно-розважальна програма за участі лауреата міжнародних конкурсів інструментального ансамблю «Єлисавет-ретро» та солістів Кіровоградської обласної філармонії.

Діти та гості розважальної програми матимуть можливість не просто переглянути концерт, а стати невід’ємною частиною сценічного дійства.

На всіх учасників свята чекають різноманітні інтерактиви від ведучої, участь в цікавих іграх та вікторинах безпосередньо на сцені, під час яких діти познайомляться зі звучанням музичних інструментів, та перевірять себе на уважність.

Також в концертній програмі відбудеться величезний танцювальний запальний флешмоб з усіма учасниками дійства.

Нікого не залишать байдужими популярні, естрадні сучасні хіти від солістів філармонії.

На учасників дійства чекає справжній феєрверк мильних бульбашок.

Родзинкою свята стане для всіх зустріч з гігантською ростовою пандою, яка подарує море казкових емоцій та позитиву.

Опубліковано в Афіша